Поліція розглядає всі версії скоєння підпалу торговельного центру у Первомайську, інформація про спільника наразі не підтверджується

Інформація

Нагадаємо, що близько 13 години до Первомайського управління поліції надійшло повідомлення пропідпал торговельного центру.

Зловмисник, озброєний ножем та сокирою, підпалив приміщення, а під час спроби його затримання постраждали двоє охоронців. Наразі вони перебувають у медичному закладі, їхньому життю нічого не загрожує.

Дії злочинця слідчі кваліфікували як умисне знищення або пошкодження майна та замах на умисне вбивство. За скоєне йому загрожує до довічного позбавлення волі. Поліцейські з’ясовують мотиви скоєння та перевіряють усі ймовірні версії вчиненого злочину.

Зараз слідчі затримали 37-річного зловмисника у порядку ст. 208 КПК України. Найближчим часом йому буде оголошено про підозру у скоєнні злочинів та обрано запобіжний захід.

На місці пожежі поліцейські продовжують забезпечувати публічну безпеку та порядок.

Наразі інформація про те, що затриманий мав спільника не знаходить свого підтвердження.

Поліцейські звертаються із проханням до громадян, якщо ви стали свідком вказаної події і перебували у момент скоєння підпалу у торгівельному центрі та можете надати важливу для слідства інформацію про подію та зловмисника, будь ласка, надайте її до Первомайського районного відділу поліції за телефонами: (05161) 7- 52-02, 0512 53-19-03, (093) 819-24-49, (066) 193-61-89 або 102.

Відділ комунікації поліції Миколаївській області