Поліцейський вертоліт доправив важкохворого 6-місячного хлопчика з Рівненщини до Києва 

Інформація

Сьогодні, 5 серпня, маленького пацієнта з Рівного за півтори години транспортували до столиці. У Києві дитину чекали лікарі «Охматдиту» для надання невідкладної допомоги. 


За словами Ярослава Іванова, чергового лікаря Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит», стан здоров’я 6-місячного малюка стабільний, але важкий. Тому виникла необхідність у його оперативному транспортуванні до реанімаційного відділення  для проведення операції. 

У Рівному медичний реанімобіль екстреної медичної допомоги у супроводі патрульних поліцейських доставив маленького Давида до гелікоптера. Надалі тяжкохворого хлопчика у супроводі бригади лікарів-анестезіологів транспортували до столиці.  


Державний експерт Директорату високотехнологічної медичної допомоги та інновацій Міністерства охорони здоров’я України Тетяна Потупалова розповіла, що дитину потрібно було доправити до спеціалізованого медичного закладу якомога швидше у зв’язку зі специфікою респіраторної підтримки.  

«Це важкий пацієнт з деструкцією легень. Бажано було в дорозі провести якомога менше часу. Тому був задіяний вертоліт. Цей рейс став можливим завдяки спільній співпраці кількох міністерств і наполегливості як медиків з Рівного, так і батьків дитини», - повідомила Тетяна Потупалова.


Рейс відбувся без будь-яких затримок, тож хлопчика у Києві передали команді лікарів для надання фахової допомоги.

«Саме злагоджена робота єдиної системи органів МВС та скоординовані дії допомогли вчасно виконати поставлене завдання і доправити хлопчика до лікарні. Сподіваємося, що з ним все буде добре», -  розповів пілот поліцейського гелікоптеру Антон Михайлюк.

Весь колектив Національної поліції України бажає Давиду якнайшвидшого одужання.

Управління комунікації 
Національної поліції України

поліція
новини
діти