Поліцейські Дніпропетровщини вручили підозри трьом особам за напад на журналістів видання «Українська правда»

Інформація

Слідчі встановили, що до перешкоджання професійній діяльності журналістів причетні троє чоловіків. Двом із них також оголошено підозру в пограбуванні водія, який перебував у складі знімальної групи. 

Нагадаємо: 13 лютого  на території аеропорту м. Дніпро між групою осіб та журналістами видання «Українська правда» виник конфлікт.  У результаті  нападу слідчі відкрили два кримінальні провадження: за перешкоджання професійній діяльності журналістів  та за погрози або насильства щодо журналістів. Після проведення першочергових слідчих дій слідчі відкрили ще одне кримінальне провадження за фактом пограбування водія, який перебував у складі знімальної групи.

Поліцейські вже провели впізнання підозрюваних, допит потерпілих, свідків та поліцейських, які перебували на місці події.  Також до матеріалів кримінальних проваджень долучено відео з бодікамер поліцейських та відео з інтернет-ресурсів, на яких зафіксовані події. 

Сьогодні, 16 лютого, трьом чоловікам вручено підозри у вчиненні перешкоджання професійній діяльності журналістів (ст. 171 Кримінального кодексу України), двом із них – також у вчиненні пограбування (ч. 2 ст. 186 Кримінального кодексу України).  
Наразі розслідування триває за процесуальним керівництвом Центральної окружної прокуратури міста Дніпра.

Відділ комунікації поліції Дніпропетровської області

поліція
новини