Одеські поліцейські притягують до відповідальності 61 особу, що влаштували бійку з правоохоронцями після «Маршу рівності»

Інформація

Нагадаємо: вчора ввечері по завершенню ходи в центрі міста група невдоволених акцією молодих чоловіків напала на правоохоронців, застосувавши сльозогінний газ. В результаті протиправних дій майже 30 поліцейських та гвардійців отримали тілесні ушкодження.

Правопорушників доставили з місця події до територіального відділу поліції. За фактом подій, що сталися по вул. Дерибасівській, відомості внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.2 ст.345 (Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу), ч.1 ст.294 (Масові заворушення) та ч.4 ст.296 (Хуліганство) Кримінального кодексу України.

За результатами досудового розслідування в рамках проваджень в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу було затримано 15 осіб віком від 18-ти до 25-ти років. Вирішується питання про оголошення їм підозр та обрання запобіжного заходу.

Відносно ще 46-ти осіб, серед яких 12 неповнолітніх, складено адміністративні матеріали за ст. 173 (Дрібне хуліганство) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Також батьків підлітків притягнуто до відповідальності згідно зі статтею 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Поліцейські наголошують: жодних провокативних та незаконних дій в регіоні не допустять. Будь-які спроби порушити спокій жителів та гостей Одещини будуть миттєво припинені згідно з чинним законодавством.

Звертаємо увагу й батьків неповнолітніх дітей на те, що ви несете повну відповідальність у разі вчинення ними правопорушень. 

Одеське районне управління поліції № 1