Нацполіція розпочала оперативно-профілактичну операцію «Мігрант»

Інформація

Наказ про проведення операції був підписаний  міністром внутрішніх справ України Арсеном Аваковим. Відпрацювання пройде спільно з працівниками Державної прикордонної служби та Державної міграційної служби. Про це повідомив перший заступник глави Нацполіції В’ячеслав Аброськін сьогодні, 10 лютого, на робочій нараді з оперативними підрозділами.

В’ячеслав Аброськін зазначив, що метою загальнодержавних профілактичних заходів є виявлення іноземців, які своїми діями впливають на криміногенну ситуацію в країні.

Він підкреслив, що оцінка результатів роботи будь-якого регіону буде проводитися виключно за результатами видворення або припинення злочинів особами, які прибувають в Україну з метою організації протиправної діяльності. Відтак зловмисники повинні бути витворені з країни, навіть якщо вони не беруть безпосередньо участь в реалізації самого злочину.

«Це лідери злочинних груп, «злодії в законі». Така категорія громадян повинна бути під нашим пильним контролем. Необхідно  відстежувати їх діяльність з моменту прибуття на територію країни. Оперативні підрозділи мають володіти інформацією ще на етапі підготовки до скоєння злочину та оперативно затримувати зловмисників», - підкреслив В’ячеслав Аброськін.

Він зазначив, що такі заходи сприятимуть зменшенню негативного впливу етнічної злочинності на криміногенну ситуацію в регіоні та державі загалом.

Нагадаємо, на Київщині поліція затримала групу іноземців, які обкрадали елітне житло.

Департамент комунікації

Національної поліції України

 

Матеріали для ЗМІ

Фото