Національна поліція скерувала до ГПУ документи, необхідні для збереження речового доказу під час операції одеському активісту в Німеччині

Інформація

Під час операції у чоловіка, на якого у вересні 2018 року Одесі був скоєний замах на вбивство, планувалося вилучення кулі. Відтак задля збереження речового доказу поліцейські отримали рішення суду щодо вилучення кулі та необхідної медичної документації компетентними органами Німеччини. Сьогодні, 11 січня, за інформацією іноземних колег, операцію проведено, кулю – вилучено.

Національною поліцією був підготовлений весь пакет документів, необхідний для збереження речового доказу після проведення операції одеському активісту лікарями у Німеччині. 

Всі документи, перекладені німецькою мовою, 10 січня були скеровані до Генеральної прокуратури України. На цей час всі матеріали отримані компетентними органами Федеративної Республіки Німеччина. 

Крім того, відразу після отримання інформації щодо запланованої операції Національна поліція звернулася каналами Інтерполу до компетентних органів ФРН для оперативного інформування німецьких правоохоронців про необхідність збереження речових доказів.

Нагадаємо, раніше особам, підозрюваним у замаху на вбивство громадського активіста в Одесі, було обрано запобіжний захід.

Департамент комунікації 
Національної поліції України