Глава Нацполіції Сергій Князєв представив нового керівника поліції Миколаївщини

Інформація

Очільником Головного управління Національної поліції у Миколаївській області призначено полковника поліції Олександра Анохіна. Його представлення особовому складу відбулося сьогодні, 3 травня. У заході взяли участь представники органів місцевого самоврядування та інших силових структур. 

За словами Сергія Князєва, він познайомився з Олександром Анохіним у 2014 році, коли той очолював блок кримінальної поліції. 

«Зарекомендував себе гідно, характеризувався позитивно, і тому був переведений на підвищення у сусідню з вами область – Херсонську», – зазначив Сергій Князєв.

Новопризначений керівник поліції Миколаївської області Олександр Анохін запевнив, що докладе максимум зусиль, аби поставлені завдання були успішно виконані.

Водночас Сергій Князєв зазначив, що Юрій Мороз, який до цього очолював поліцію Миколаївської області, впорався з поставленими перед ним завданнями. Керівництво Нацполіції відзначило позитивні зміни у роботі кримінальної поліції та поліції превенції Миколаївщини. 

За словами очільника Нацполіції, зараз Юрій Мороз займатиметься науковою працею. Глава відомства наголосив, що Нацполіції потрібні працівники, які допоможуть на рівні законодавчих ініціатив продовжувати реформування відомства.

Довідка:

Анохін Олександр Дмитрович, полковник поліції, народився 16 вересня 1977 року у Донецькій області. Розпочав службу в органах внутрішніх справ у 1994 році. Працював на різних керівних посадах у Донецькій області, начальником відділу координації діяльності правоохоронних органів, військових та громадських формувань УМВС України в Херсонській області. 7 листопада 2015 року був призначений заступником начальника Головного управління Національної поліції в Херсонській області. 03 травня 2018 року призначений начальником Головного управління Національної поліції в Миколаївській області.

Департамент комунікації 
Національної поліції України

 

Матеріали для ЗМІ