Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
  • Налаштування доступності
  • A-
    A+
ГУНП в Сумській області
Відкрити все

м. Суми, вул. Чернігівська, 16А


тел: +380 (542) 66-67-77

1. Загальні положення


1.1. Цей Порядок супроводу (надання допомоги) осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до адміністративних будівель ГУНП в Сумській області та його структурних підрозділів (далі – Порядок супроводу) містить умови забезпечення безперешкодного доступу інвалідів та інших маломобільних груп населення до приміщень адміністративних будівель ГУНП в Сумській області та його структурних підрозділів та визначає порядок супроводження вказаної категорії громадян у приміщеннях ГУНП в Сумській області і територіальних відділів та відділень поліції області працівниками поліції.


1.2. Порядок супроводу розроблено на виконання вимог Указу Президента України від 02.12.2017 № 401 та заходів, визначених у дорученні заступника Державного секретаря Кабінету Міністрів України від 09.04.2019 № 48987/3/1-17 щодо забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до будівель, приміщень і прибудинкової території ГУНП в Сумській області та його структурних підрозділів.


1.3. Основні поняття, що використовуються в Порядку супроводу:


Особою з інвалідністю є особа зі стійким розладом функцій організму, що при взаємодії із зовнішнім середовищем може призводити до обмеження її життєдіяльності, внаслідок чого держава зобов’язана створити умови для реалізації нею прав нарівні з іншими громадянами та забезпечити її соціальний захист.


Маломобільні групи населення – люди, що відчувають труднощі при самостійному пересуванні, одержанні послуги, необхідної інформації або при орієнтуванні в просторі. До маломобільних груп населення віднесені інваліди, люди з тимчасовим порушенням здоров’я, вагітні жінки, люди старшого (похилого) віку, люди з дитячими колясками тощо.


2. Порядок пересування маломобільних груп населення та осіб з інвалідністю в приміщеннях адміністративних будівель ГУНП в Сумській області та його структурних підрозділів


2.1. Входи до адміністративних будівель ГУНП в Сумській області та його структурних підрозділів обладнуються кнопками виклику, які розташовуються на прийнятній висоті для осіб з обмеженими фізичними можливостями, громадян похилого віку, інших маломобільних груп населення (у т.ч. для осіб з інвалідністю) для виклику працівника поліції, який відповідає за охорону і пропускний режим до службових приміщень – відповідального працівника за забезпечення прав осіб з обмеженими фізичними можливостями, громадян похилого віку, які потребують додаткової допомоги, та інших маломобільних груп населення під час звернення до органу поліції (далі – відповідальний працівник).


Відповідальний працівник зустрічає і супроводжує маломобільного громадянина або особу з інвалідністю, а в разі настання надзвичайної ситуації відповідає за евакуацію маломобільних громадян і осіб з інвалідністю з приміщення адміністративної будівлі ГУНП в Сумській області або його структурного підрозділу.


2.2. У першочерговому порядку відповідальним працівником уточняється, якої допомоги потребує маломобільний громадянин або особа з інвалідністю, мета відвідування адміністративної будівлі ГУНП в Сумській області або його структурного підрозділу, необхідність супроводу.


2.3. У разі подання заяви або скарги до органу поліції відповідальний працівник (за необхідності) супроводжує маломобільного громадянина або особу з інвалідністю до приймальні громадян або канцелярії підрозділу та забезпечує виклик фахового працівника поліції.


Маломобільні громадяни та особи з інвалідністю користуються пріоритетним правом при подачі заяви або скарги до органу або підрозділу поліції.


2.4. При відвідуванні маломобільними громадянами і особами з інвалідністю адміністративної будівлі ГУНП в Сумській області та його структурних підрозділів відповідальний працівник роз’яснює правила внутрішнього і службового розпорядку органу поліції та години прийому громадян керівництвом і розповідає про особливості будівлі: кількість поверхів; поручнів; інших пристосувань і пристроїв для осіб з інвалідністю; розташування санітарних кімнат; можливі перешкоди на шляху і т.д.; до кого звернутися з питань, які можуть виникнути.


2.5. Після закінчення візиту маломобільних громадян і осіб з інвалідністю до органу поліції відповідальний працівник організовує супровід даної особи до виходу з адміністративної будівлі.


2.6. Відповідальний працівник органу поліції за погодженням із маломобільними громадянами та особами з інвалідністю має право надати інші види допомоги по супроводу, не передбачені цим Порядком супроводу.


3. Особливості забезпечення супроводу (надання допомоги) осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до адміністративних будівель ГУНП в Сумській області та його структурних підрозділів.


Відповідальний працівник або інша посадова особа, яка забезпечує супровід маломобільних громадян та осіб з інвалідністю до адміністративних будівлі ГУНП в Сумській області та його структурних підрозділів, дотримується вимог Типових правил з організації охорони і дотримання пропускного режиму до службових приміщень адміністративних будівель ГУНП та відділів і відділень поліції області, затверджених наказом ГУНП від 14.08.2018 № 1038дск.

УОАЗОР ГУНП

Адреса:


м. Суми, вул. Степана Бандери, буд. 11

тел. +380 (542) 66-74-64


Графік прийому:


вівторок: 14:00-18:00 

четвер: 14:00-18:00 

субота: 09:00-13:00


Начальник сектору з контролю за обігом зброї у сфері дозвільної системи УПД ГУНП в Сумській області 

Самотой Андрій Сергійович

Адреса: 


40004, м. Суми, вул. Нижньохолодногірська, 10 

тел: +380 (542) 66-78-24, +380 (99) 784-80-17


Графік прийому:

Понеділок: 09:00-18:00 (обідня перерва 13:00-14:00)

Середа: 09:00-18:00 (обідня перерва 13:00-14:00)


Старший оперуповноважений в особливо важливих справах 2-го відділу управління боротьби з наркозлочинністю в Сумській області Департаменту боротьби з наркозлочинністю Національної поліції України:

Верченко Юрій Анатолійович


Інформація до відома

- заяву щодо отримання дозволу на використання об’єктів і приміщень, призначених для провадження діяльності, пов’язаної з обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, надавати згідно встановленого зразку (додається);


- перелік документів, що додається до заяви, для видачі дозволу Національної поліції повинен відповідати вимогам Постанови Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 № 469 «Деякі питання видачі дозволу на використання об'єктів і приміщень, призначених для провадження діяльності, пов'язаної з обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів»;


- об'єкти і приміщення, призначені для здійснення діяльності, повинні відповідати вимогам наказу МВС України від 29.01.2018 № 52 «Про затвердження Вимог до об'єктів і приміщень, призначених для здійснення діяльності з обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, прекурсорів та зберігання вилучених з незаконного обігу таких засобів і речовин».



Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux