Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
 • Налаштування доступності
 • A-
  A+
Публічне громадське обговорення проекту Антикорупційної програми Національної поліції України на 2019-2021 роки
Опубліковано 30 січня 2019 року о 16:48

Розпочато публічне громадське обговорення проекту Антикорупційної програми Національної поліції України на 2019 - 2021 роки

Відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 р № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» та з урахуванням Порядку підготовки, подання антикорупційних програм на погодження до Національного агентства з питань запобігання корупції та здійснення їх погодження, затвердженого рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 08 грудня 2017 року  № 1379, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 22 січня 2018 року за № 87/31539, з метою проведення публічного громадського обговорення 08 лютого 2019 року о 10.00 відбудуться громадські слухання щодо проекту Антикорупційної програми Національної поліції України на 2019-2021 роки.

Організатором заходу є Національна поліція України.

Запрошуємо громадян та представників громадських організацій, закладів освіти та наукових установ, громадських експертів та інших зацікавлених осіб до  обговорення проекту Антикорупційної програми Національної поліції України на 2019 - 2021 роки, спрямованої на створення ефективної системи запобігання і протидії корупції в апараті центрального органу управління поліцією, територіальних (у тому числі міжрегіональних) органах, установах, що належать до сфери управління НПУ; подальше впровадження механізмів прозорості, доброчесності, зниження корупційних ризиків в діяльності НПУ та підвищення рівня довіри громадян; створення атмосфери неприйняття та осуду корупції в усіх її проявах поліцейськими, державними службовцями та іншими працівниками поліції.

Проєкт Антикорупційної програми Національної поліції України на 2019 -2021 роки додається.

Письмові пропозиції та зауваження просимо надсилати до 07 лютого  2019 року на електронну адресу [email protected]  або на адресу Національної поліції України: 01601, м. Київ, вул. Богомольця, 10.

Результати публічного громадського обговорення у виді громадських слухань будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Національної поліції України упродовж 5 робочих днів з дня проведення обговорення.

Місце проведення заходу: місто Київ, вулиця Богдана Хмельницького, буд. 54, кабінет 501, Національна поліція України.

При собі потрібно мати документ, що засвідчує особу.

Контактна особа: Віхрова Вікторія Вікторівна, головний інспектор Управління з питань запобігання корупції та проведення люстрації Національної поліції України, тел: (044) 254 9394, e-mail: [email protected] 


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux