1
2
21.01.2018
Головна » ПЕРЕХІДНЕ » Телепроект МВС України "ПРАВО НА ЗАХИСТ"

«Право на захист» щопонеділка для кожного
31.03.2008 | 16:48

 

 

«Право на захист» на ПЕРШОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ о 12:25 щопонеділка

 

 

Право на захист має кожна людина. І там, де відмовляється приходити на допомогу Справедливість, де пилом забуття покрилися загальнолюдські правила співжиття, де ігноруються вимоги Закону, роль захисника не рідко доводиться виконувати журналісту. Неупереджені розслідування, незаангажоване сприйняття ситуації, всебічне вивчення теми та прискіпливий погляд до найменших деталей часто сприяють встановленню істини, а постраждалим повертають одне з найголовніших надбань цивілізованого співіснування – право на захист.

Це -  не просто добірка новин з кримінальної хроніки. Передача змушує задуматися, проаналізувати причини, самому зробити висновки. «Право на захист»  попереджає і застерігає, а значить – захищає від негативу, який чатує на людину в непростому світі існування, де часто боротьба за виживання домінує над законами, де іноді право сили сильніше за право на захист.

Нестандартний погляд на найгостріші теми, найсвіжіша інформація з компетентних джерел і жодних таємниць – незалежно від чинів і звань. Такі журналістські пріоритети дають змогу не лише підготувати якісний інформаційний продукт, а й донести до глядачів неупереджену інформацію про події, які часто відбуваються за межею Закону, порушуючи інтереси багатьох людей в ім‘я догоди зловмисникам, котрі умудряються залишатися в тіні.  «Право на захист» - це право знати все про земельні війни, про вітчизняну наркомафію, про високопосадових хабарників, про торговців людьми... Ці теми будуть основними у перших випусках програми. Подальші підкаже час та робота правоохоронців, адже в основу передач лягають найбільш резонансні розкриття злочинів з тих, які щодень проводять працівники органів внутрішніх справ.

Щопонеділка на Першому національному дивіться передачу, підготовлену на основі реальних подій та фактів. Неупереджене журналістське розслідування допоможе підняти  завісу таємничості, розвінчати лиходіїв, вивести на чисту воду справедливості підпільних ділків злочинного бізнесу, а також сприятиме виробленню вакцини захисту суспільства від небезпечного захворювання – байдужості до біди, котра за визначенням не може бути чужою в цивілізованому суспільстві. 

«Право на захист» - гарантований шанс отримати  першими об‘єктивну та достовірну інформацію.

 

 

 

Колектив програми «Право на захист» вдячний своїм глядачам

 

Відомча програма МВС «Право на захист», яка виходить щопонеділка на Першому національному каналіце такий собі міліцейський «звіт» про зроблену роботу за тиждень. Увесь творчий колектив прес-служби МВС докладає чимало зусиль, аби кожен випуск програми був цікавим та насиченим подіями. Для кожного з нас є дуже важливим те, що сьогодні програма є досить затребуваною у медійному просторі, адже ми намагаємося не тільки констатувати факт злочину, а перш за все, розтлумачити першопричини та наслідки скоєння протиправної дії.

Значну увагу у програмі ми намагаємося приділити і уразливим верствам населення, зокрема пенсіонерам і дітям. У таких випусках даємо поради, як не стати жертвою шахрайства, педофілії, торгівлі людьми, рабства тощо. Ми сподіваємося, якщо бодай одна людина з десяти зробить для себе висновок, то наша робота не даремна.

Хотілося б подякувати тим глядачам, які відслідковують усі наші випуски та з задоволенням дивляться «Право на захист». Рейтинг нашої програми за останній час зріс. Ми упевнені, що це Ваша заслуга, у першу чергу. Приміром, випуск програми за 17 жовтня 2011 року побив усі рекорди: «Право на захист» посіла перше місце, обігнавши навіть випуск новин.

 

З повагою,

колектив телерадіостудії МВС України

При використанні матеріалу гіперпосилання на npu.gov.ua обов`язкове
версія для друку