1
2
21.01.2018
Головна » ПЕРЕХІДНЕ » Доступ до публічної інформації » МВС » Форма та порядок подання запиту на інформацію

Наказ МВС №1260 від 25.12.2013 року "Про затвердження змін до Переліку відомостей, що становлять службову інформацію у системі Міністерства внутрішніх справ України"
16.01.2014 | 11:28

 

 

МІНІСТЕРСТВО   ВНУТРІШНІХ   СПРАВ   УКРАЇНИ

 

 

НАКАЗ

 

 

25.12.2013                   м.  Київ                      1260

 

 

 

Про затвердження змін до Переліку відомостей, що становлять службову інформацію у системі Міністерства внутрішніх справ України

 

 

          Відповідно до вимог пункту 1 Інструкції про порядок обліку, зберігання і використання документів, справ, видань та інших матеріальних носіїв інформації, які містять службову інформацію, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України 27 листопада 1998 року № 1893, на виконання рішення експертної комісії з питань вироблення пропозицій щодо внесення змін до Переліку відомостей, що становлять службову інформацію у системі Міністерства внутрішніх справ України, а також з метою приведення нормативних актів Міністерства внутрішніх справ у відповідність до вимог законодавства України

 

 

НАКАЗУЮ:

 

            1. Затвердити зміни до Переліку відомостей, що становлять службову інформацію у системі Міністерства внутрішніх справ України, затвердженого наказом МВС України від 14 травня 2012 року № 423, що додаються. 

          2. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра-керівника апарату Лекаря С.І.

  

      

Міністр

генерал внутрішньої служби України                     В.Ю. Захарченко

 

 

 

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ МВС України

від 25.12.2013 № 1260

 

 

ЗМІНИ

до Переліку відомостей, що становлять службову інформацію у системі Міністерства внутрішніх справ України

 

        

1. Пункт 6.1 Переліку викласти в такій редакції:

         „6.1. Організацію забезпечення охорони громадського порядку в місцях дислокації органів державної влади, перебування осіб, щодо яких здійснюється державна охорона та заходів з масовою участю громадян”.

2. Пункт 11.4 Переліку викласти в такій редакції:

„11.4. Інформацію, що розкриває структуру, штатну та списочну чисельність спеціальних підрозділів міліції, підрозділів оперативної служби, оперативно-технічних заходів, спеціальної міліції, кримінальної, аналітичної, тактичної, оперативно-технічної розвідки  спеціальних підрозділів боротьби з організованою злочинністю”.

3. Пункт14.3 Переліку викласти в такій редакції:

14.3. Забезпеченість органів та підрозділів внутрішніх справ озброєнням, спеціальними засобами, спеціальною та бронетехнікою”.

         4. Розділ 6 Переліку доповнити пунктом 6.5 такого змісту:

         „6.5. Відомості щодо залучення працівників органів та підрозділів внутрішніх справ, військовослужбовців внутрішніх військ МВС до виконання завдань за межами регіону дислокації”.

 

 

Директор Департаменту

режимно-секретного та документального

забезпечення МВС України                                     Ю.В. Терещенко

 

 

 

 

При використанні матеріалу гіперпосилання на npu.gov.ua обов`язкове
версія для друку