1
2
25.09.2017
Вересень   2017
ПнВтСрЧтПтСбНд
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25
2627282930
дата з:
по:
Головна » Новини » Найголовніше

Сергій Лекарь: "Від матеріально-технічного забезпечення залежить здатність правоохоронців виконувати свої функції і завдання" (ФОТО)
14.11.2013 | 16:30

У МВС керівники обласних підрозділів забезпечення діяльності органів внутрішніх справ підбили підсумки роботи за цей рік, детально обговорили важливі питання своєї діяльності та визначилися з пріоритетними напрямками роботи у майбутньому. Головуючим на семінарі був заступник Міністра внутрішніх справ України Сергій Лекарь.

У цьому році було здійснено заходи з оптимізації витрат, переоснащення ОВС сучасними видами озброєння, техніки, спецзасобів та автотранспорту. Зокрема, відомством продовжується послідовна реалізація проекту за схемою так званих «зелених інвестицій». Ця програма передбачає передачу МВС України автомобілів з гібридними силовими установками.

У числі пріоритетів, за словами заступника Міністра, залишається робота з технічного переоснащення органів та підрозділів МВС, що пов’язана з уведенням у дію Кримінального процесуального кодексу України.

– Як в якості прикладу приведу впровадження системи електронного контролю за підконтрольними особами та системи відеоконференцзв’язку для проведення дистанційного провадження досудового розслідування, – зазначив Сергій Лекарь.

Окрім цього учасники семінару детально зупинилися на питанні забезпечення особового складу житлом, яке на сьогоднішній день залишається доволі складним.

За словами заступника Міністра, необхідно підсилити взаємодію з органами місцевої влади та місцевого самоврядування з питань виділення житла працівникам міліції та залучення коштів на будівництво службових приміщень об’єктів системи МВС. У цьому контексті слід запозичити і впроваджувати досвід керівництва Львівського міського управління ГУМВС України у Львівській області.

– Саме від матеріально-технічного забезпечення прямо залежить здатність правоохоронців виконувати покладені на них функції і завдання, – наголосив Сергій Лекарь.

Наразі у відомстві приділяється значна увага поліпшенню обслуговування населення. У зв’язку з цим у регіонах України планується побудувати сучасні будівлі з відповідною інфраструктурою, що дасть можливість надавати громадянам широкий комплекс адміністративних послуг, у тому числі – і міжрайонними реєстраційно-екзаменаційними відділами ДАІ.

Учасники наради розглянули питання дотримання дисципліни та законності особовим складом органів внутрішніх справ. Акцент було зроблено на посиленні роботи підрозділів за напрямком кадрового забезпечення.

Заступник Міністра нагадав присутнім про необхідність налагодження співпраці з населенням, громадськими організаціями, органами прокуратури та судами.

– Лише з допомогою громадян міліція зможе максимально ефективно виконувати покладені на неї завдання, – підкреслив заступник Міністра внутрішніх справ.

УЗГ МВС України

 

При використанні матеріалу гіперпосилання на npu.gov.ua обов`язкове
версія для друку