1
2
23.09.2017
Вересень   2017
ПнВтСрЧтПтСбНд
123
45678910
11121314151617
1819202122
23
24
252627282930
дата з:
по:
Головна » Новини » Найголовніше

Анатолій Могильов: «Кадрові зміни – головна складова реформування МВС» (ФОТО)
15.06.2011 | 17:33

Сьогодні в ході міжнародної наради відбулася зустріч керівників кадрових апаратів Міністерств внутрішніх справ/Поліції країн СНД з Міністром внутрішніх справ України Анатолієм Могильовим.

- Кадрова робота – це головна складова реформування післярадянської системи міліції, - підкреслив Міністр. – Тому обмін досвідом з вами дозволить покращити роботу правоохоронних органів.

З цього ж приводу висловився заступник Міністра внутрішніх справ Росії Сергій Герасимов:

- Ми починаємо з того, що приймаємо працівника на роботу, виховуємо його, підготовлюємо, просуваємо по службі, відправляємо на заслужену відпустку та іноді, на жаль, навіть проводжаємо в останній шлях. Тому нам завжди є, чим поділитися, що підказати. Наші країни рухаються майже в єдиному руслі та для нас дуже важливо обмінятися досвідом та порадитися, як працювати далі. Незважаючи навіть на регулярність наших зустрічей – 2 рази на рік – коло питань завжди залишається невичерпним.

Анатолій Могильов погодився з Сергієм Герасімовим та впродовж свого виступу розповів присутнім про зміни у структурі МВС України.

- Зараз відбувається скорочення центрального апарату міністерства, апаратів УВС областей – головна робота буде переводитися на міліцію районів та міст, куди безпосередньо звертаються громадяни, - зазначив Міністр. - Вищезазначені кадрові зміни повинні привести до підвищення рівня заробітної платні, мотивації працівників до роботи в ОВС. Наразі заробітна платня у міліціонерів дуже низька, що не дозволяє їм бути конкурентами на ринку праці.

Анатолій Могильов переконаний, що через 2-3 роки Україна матиме якісно іншу міліцію та, в свою чергу, позитивне відношення народу до правоохоронців.

- Найголовніша проблема сьогодення – це психологія та образ мислення міліціонерів, які потрібно змінити, - говорить Міністр.

Ще одним акцентом Анатолія Могильова стало реформування системи освіти в МВС України. На сьогоднішній день до складу Міністерства входять 12 вищих навчальних закладів. За словами Міністра, зараз МВС не може дозволити собі таку розкіш, тому з часом чисельність навчальних установ буде скорочено заради покращення якості навчання.

- На жаль, багато років система МВС не реформувалася, але ж ми з оптимізмом дивимось на прямування української міліції до світлого майбутнього, - підсумував Анатолій Могильов.

 

 

УЗГ МВС України

 

 

При використанні матеріалу гіперпосилання на npu.gov.ua обов`язкове
версія для друку