1
2
21.10.2017
Головна » COPIED PUBLICATIONS UA

Поліцейські Полтавщини локалізували пожежу, запобігши можливим жертвам (ФОТО)
12.10.2017 | 10:15

Місцева газета Котелевського району Полтавщини опублікувала подяку виконкома Деревківської сільської ради працівникам поліції, які попередили велике лихо у всьому селі.

Поліцейські Полтавщини поверталися з місцевого відділення поліції до Полтави. Проїжджаючи повз село Деревки, вони помітили сильне задимлення у лісі. Як виявилось почала горіти хвоя.

3ed0b7c3-7813-4697-999c-722b78ee1085

Одразу поліцейські викликали вогнеборців. Правоохоронці бачили, що пожежа виникла дуже близько від житлових будинків, а сильний вітер, який був того дня, міг в будь-який момент наблизити вогонь до людей.

грпп4

Тому, не роздумуючи правоохоронці вирішили почати гасити займання самотужки. Вони побігли до найближчого господарства, покликали на допомогу місцевих мешканців та взяли підручні предмети – граблі, лопати, щоб не дати полум’ю та диму поширитися далі і загасити осередок вогню. На допомогу скоро приїхали рятувальники і вже спільними зусиллями вогневе лихо було локалізовано.

грпп2

грпп3

«За цей небайдужий вчинок щиро дякуємо інспекторам сектору організаційної діяльності груп швидкого реагування патрульної поліції Полтавської області Олегу Шелудьку та Дмитру Алєксєєву. Такими і мають бути справжні поліцейські», - говориться у зверненні працівників виконкому Деревківської сільської ради.

грпп1

Відділ комунікації поліції Полтавщини

 

 

При використанні матеріалу гіперпосилання на npu.gov.ua обов`язкове
версія для друку