1
2
20.08.2017


Головна » COPIED PUBLICATIONS UA

Сергій Князєв: Відновлену на Рівненщині військову техніку використовуватимуть для боротьби з ворогом на сході (ФОТО)
09.08.2017 | 22:06

Про це Голова Національної поліції України повідомив сьогодні, 9 серпня, під час випробування трьох відновлених машин на Рівненському військовому полігоні.

 

Ініціював ремонт занедбаної військової техніки Сергій Князєв Голова НПУ в період, коли очолював поліцію Рівненщини. І завершив роботи нинішній начальник обласної поліції Валерій Самчук. Техніці, від якої лишилися лише корпуси, поліцейські дали друге життя і зробили три повноцінні бойові машини.

 

Роботу відновленої техніки особисто проінспектував Сергій Князєв. Під його керівництвом було проведено заняття з вогневої підготовки. Поліцейські спільно з військовими демонстрували вправність стрільби з кулемета Калашникова танкового, кулемета Калашникова модернізованого, ручного протитанкового гранатомета РПГ-7 та автомат АК-74.

 

Крім того, оновлені військові машини поліцейські випробували й на бездоріжжі.

 

Випробування пройшли за участі губернатора Рівненщини, представники місцевого самоврядування та голови апеляційного суду.

 

Після успішного випробовування військової техніки Голова Національної поліції подякував  водіям-механікам, які відновлювали машини.

 

"Ця техніка використовуватиметься для боротьби з російською агресією", – підкреслив Сергій Князєв.

 

Департамент комунікації

Національної поліції України

 

 

 

При використанні матеріалу гіперпосилання на npu.gov.ua обов`язкове
версія для друку
07.08.2017 | 17:26
09.05.2017 | 11:55 До уваги ЗМІ!