1
2
21.10.2017
Жовтень   2017
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2345678
9101112131415
1617181920
21
22
23242526272829
3031
дата з:
по:
Головна » Новини » Найголовніше

Радник міністра внутрішніх справ Михайло Апостол зустрівся з селянами Оратівського району з приводу земельного конфлікту (ВІДЕО, ФОТО)
18.05.2017 | 21:31

Сьогодні в Оратові відбулась зустріч радника міністра внутрішніх справ України Михайла Апостола з представниками сільської громади  з приводу конфліктної ситуації, яка склалася навколо земельних паїв . Агрофірма, якій селяни доручили обробляти їх землю та підписали з нею договори, не може здійснювати законну господарську ділянку через силове перешкоджання представників іншого ТОВ, яке не має на це жодних правових підстав.

У зібранні взяв участь заступник начальника ГУНП Сергій Сокиран та працівники місцевої  поліції.

Описание: Описание: Описание: C:\Users\User\Desktop\оратів1\08.jpg

Селяни висловили своє обурення з приводу даної ситуації  та висунули  вимогу до поліції більш жорстко реагувати на порушення їх законних прав. Люди скаржилися, що через застосування сили з боку приїжджих осіб, агрофірма-орендар не може розпочати посівні роботи і відповідно пайовики восени не отримають прибутку.

Описание: Описание: Описание: C:\Users\User\Desktop\оратів1\04.jpg

Описание: Описание: Описание: C:\Users\User\Desktop\оратів1\06.jpg

Михайло Апостол, звернувшись до присутніх, зазначив, що як ніхто розуміє проблеми селян, адже сам в минулому фермер. Він наголосив, що перед законом усі рівні і люди, які виконували свій громадянський обов’язок в АТО, також не повинні порушувати права інших громадян: - Ви є власниками землі і ніхто, в якій би формі не ходив і які б заслуги не мав, не має права погрожувати вам і вказувати з ким заключати договори.

Описание: Описание: Описание: C:\Users\User\Desktop\оратів1\03.jpg

Радник міністра наголосив, що не приїхав  підтримувати агрофірму, а розібратися в ситуації і підтримати законні інтереси людей, які зараз порушуються.

В свою чергу заступник начальника ГУНП Сергій Сокиран, відповідаючи на невдоволення селян тим, що поліція відпустила затриманих учасників конфлікту, пояснив, що відкрито ряд кримінальних проваджень і поліція не може перевищувати своїх службових повноважень, а діє лише в рамках закону. Частина людей була притягнута до адміністративної відповідальності, одного з активних організаторів спроби силового захоплення землі було затримано в процесуальному порядку. Наразі питання обрання щодо нього запобіжного заходу вирішується  в суді.  Триває слідство, яке об’єктивно вивчить усі обставини подій та дасть правову оцінку діям учасників конфліктної ситуації.

На завершення зустрічі Михайло Апостол завірив присутніх селян, що перебіг розслідування перебуває на контролі  Голови Нацполіції та керівника Головного управління Нацполіції у Вінницькій області та правоохоронці зроблять все можливе для недопущення в подальшому будь-яких протиправних дій навколо даної ситуації в межах чинного законодавства.

                                               

 

Відділ комунікації поліції

Вінницької області

 

 

 

При використанні матеріалу гіперпосилання на npu.gov.ua обов`язкове
версія для друку