1
2
18.11.2017
Листопад   2017
ПнВтСрЧтПтСбНд
12345
6789101112
1314151617
18
19
20212223242526
27282930
дата з:
по:
Головна » Новини » Найголовніше

Нацполіція обговорила шляхи співпраці з представниками Американської торговельної палати (ФОТО)
20.03.2017 | 16:55

На зустрічі, яка відбулася сьогодні, 20 березня, обговорювалися питання щодо дотримання законодавства під час проведення слідчих дій, розкриття шахрайств економічної спрямованості та інше. У зустрічі взяв участь заступник Голови Національної поліції – начальник Головного слідчого управління Олександр Вакуленко.

Віце-президент Палати з питань стратегічного розвитку Американської торгівельної палпти (АТП) Тетяна Прокопчук зазначила, що сподівається на продуктивну співпрацю з поліцейськими підрозділами.

«Оскільки Національна поліція є ключовим органом, який відповідає за проведення досудових розслідувань, наша співпраця і буде запорукою ефективності розслідування», – сказала Тетяна Прокопчук.

Катерина Гупало – співголова Комітету з питань правової політики АТП – звернулася до керівництва Нацполіції з проханням про можливість надання всебічної правової допомоги адвокатам під час огляду місця події. Вона зазначила,   що звичайні компанії не стикаються щодня з кримінальним процесом, відтак їх представники можуть не знати всіх своїх прав і обов’язків.

В свою чергу, заступник Голови Національної поліції Олександр Вакуленко повідомив, що зазначені питання можуть бути опрацьовані та спільно розглянуті.

«Я не бачу нічого складного, щоб ми повернулися та проаналізували існуючу практику. При надходженні скарг ми намагаємося реагувати на такі події, де вчиняються порушення кримінально-процесуального законодавства», – зазначив Олександр Вакуленко. Він також додав, що слід зважати на той факт, що кожне розслідування має свою специфіку.

Учасники заходу обговорили  питання щодо розслідування економічних шахрайств. Олександр Вакуленко зазначив, що мова йде про надзвичайно розповсюджену і прогресуючу злочинність  в сфері електронних обчислювальних машин.

«На початку березня ми спільно з кіберполіцією та слідством  провели розширену нараду,  де визначили та закріпили конкретних слідчих, які будуть  обслуговувати підрозділ кіберполіції. Очікуємо певні результати. У подальшому буде проведено повний аналіз щодо налагодження співпраці і робочого процесу», – підкреслив очільник слідчого підрозділу Національної поліції України.

 

Департамент комунікації

Національної поліції України

 

 

 

При використанні матеріалу гіперпосилання на npu.gov.ua обов`язкове
версія для друку