1
2
19.08.2017


Головна » Верхнє меню » Про поліцію » Нормативна база » Проекти нормативних актів

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 7 вересня 1998 р. № 1388 і від 11 листопада 2009 р. №1200"
30.12.2015 | 13:58

Повідомлення
про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 7 вересня 1998 р. № 1388 і
від 11 листопада 2009 р. №1200"

 

На виконання вимог статті 9 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" повідомляємо про оприлюднення на офіційному веб-сайті Міністерства внутрішніх справ України ( www.mvs.gov.ua ) проекту постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 7 вересня 1998 р. № 1388 і від 11 листопада 2009 р. №1200" (далі – проект акта).

Проект акта розроблено Міністерством внутрішніх справ України з власної ініціативи та з метою вдосконалення процедури реєстрації (перереєстрації) транспортних засобів, уточнення переліку необхідних для таких дій документів, що підтверджують правомірність придбання транспортних засобів.

Проект акта розроблено з метою удосконалення процедури реєстрації (перереєстрації) транспортних засобів, скорочення часу такої процедури за рахунок електронної передачі інформації від суб’єкта господарювання до уповноваженого органу МВС, чіткого визначення переліку документів, необхідних для реєстрації (перереєстрації) транспортних засобів, а також урегулювання питання документального оформлення відчуження транспортних засобів через суб’єктів господарювання, які здійснюють комісійну торгівлю.

Зауваження та пропозиції до зазначеного проекту від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом місяця з дати опублікування в письмовому або в електронному вигляді за адресами:

04071, м. Київ, вул. Лук'янівська, 62, Головний сервісний центр Міністерства внутрішніх справ України, е-mail: info@hsc.gov.ua.

01011, Київ, вул. Арсенальна, 9/11, Державна регуляторна служба України, e-mail: [email protected].

 

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА
до проекту постанови Кабінету Міністрів України
«Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України
від 7 вересня 1998 р. № 1388 і від 11 листопада 2009 р. № 1200»

 

1.        Обґрунтування необхідності прийняття акта

Проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 7 вересня 1998 р. № 1388 і від 11 листопада 2009 р. №1200» (далі – проект акта) розроблено Міністерством внутрішніх справ України з власної ініціативи та з метою вдосконалення процедури реєстрації (перереєстрації) транспортних засобів, уточнення переліку необхідних для таких дій документів, що підтверджують правомірність придбання транспортних засобів.

 

2.        Мета і шляхи її досягнення

Прийняття проекту акта дозволить удосконалити процедуру реєстрації (перереєстрації) транспортних засобів, скоротити час такої процедури за рахунок електронної передачі інформації від суб’єкта господарювання до уповноваженого органу МВС, чітко визначити перелік документів, необхідних для реєстрації (перереєстрації) транспортних засобів, урегулювати питання документального оформлення відчуження транспортних засобів через суб’єктів господарювання, які здійснюють комісійну торгівлю.

 

3.        Правові аспекти

У цій сфері правового регулювання діють Конституція України,  Закон України «Про дорожній рух», інші законодавчі акти, акти Президента України та Кабінету Міністрів України.

 

4.        Фінансово-економічне обґрунтування прийняття акта

Реалізація проекту акта не потребуватиме додаткових фінансових витрат з Державного бюджету України.

 

5.      Позиція заінтересованих органів

Проект акта потребує погодження з Міністерством економічного розвитку і торгівлі, Міністерством фінансів та Міністерством юстиції, Державною регуляторною службою України.

 

6.        Регіональний аспект

Проект акта не стосується питання розвитку адміністративно-територіальних одиниць.

 

61.   Запобігання дискримінації

У проекті акта відсутні положення, які містять ознаки дискримінації. Проект акта не потребує проведення громадської антидискримінаційної експертизи.

 

7.        Запобігання корупції

У проекті акта відсутні правила і процедури, які можуть містити ризики вчинення корупційних правопорушень. Проект акта не потребує проведення громадської антикорупційної експертизи.

 

8.        Громадське обговорення

Проект акта не потребує проведення консультацій з громадськістю.

 

9.        Позиція соціальних партнерів

Проект акта не стосується соціально-трудової сфери.

 

10.     Оцінка регуляторного впливу

Проект акта є регуляторним, оскільки правовідносини, що регулюються змінами, виникають між суб’єктами господарювання, що здійснюють оптову та/або роздрібну торгівлю транспортними засобами, регуляторним органом та власниками транспортних засобів.

 

101. Вплив реалізації акта на ринок праці

Реалізація акта не впливатиме на ринок праці.

 

11.     Прогноз результатів

Прийняття проекту постанови дозволить удосконалити процедуру реєстрації (перереєстрації) транспортних засобів, скоротити час такої процедури, уточнити перелік необхідних для таких дій документів, що підтверджують правомірність придбання транспортних засобів, і врегулювати питання документального оформлення відчуження транспортних засобів через суб’єктів господарювання, які здійснюють комісійну торгівлю.

 

 

Міністр внутрішніх справ України   А.Б. Аваков

 

____._________ 201__ року

 

Постанова с актом Word-1

Постанова с актом Word-2

Постанова с актом Word-3

Постанова с актом Word-4

Постанова с актом Word-5

Постанова с актом Word-6

 

При використанні матеріалу гіперпосилання на npu.gov.ua обов`язкове
версія для друку
07.08.2017 | 17:26
09.05.2017 | 11:55 До уваги ЗМІ!