1
2
23.08.2017

Головна » COPIED PUBLICATIONS UA

На Луганщині зафіксовано перші результати пілотного проекту з реалізації новітніх методів роботи у боротьбі з насильством у сім'ї (ВІДЕО)
07.08.2017 | 17:26

Цей проект стартував у місті 6 березня 2017 року та вже на сьогоднішній день фіксується зменшення кількості повторних звернень громадян щодо насильства в сім’ї.

У місцевому відділі поліції сформована мобільна група з реагування на сімейні конфлікти. До складу групи входить дільничний офіцер поліції, співробітник ювенальної превенції, оперативний співробітники та слідчий.

При отриманні повідомлення від громадян про вчинення насилля у сім’ї на місце події виїжджає наряд Управляння патрульної поліції та проводить первинну перевірку, з’ясовуючи чи є в діях учасників конфлікту склад адміністративного чи кримінального правопорушення, якщо такий факт має місце то на місце події направляється мобільна група.

Всі співробітники, які залучаються до несення службі у складі мобільної групи, пройшли спеціальні тренінги, де отримали навички спілкування з сімейними насильниками та особами, які стали їх жертвами.

З початку експерименту до Сєвєродонецького відділу поліції надійшло 356 заяв про скоєння насилля в сім’ї, на 89 таких повідомлень виїжджала мобільна група. За результатами роботи мобільної групи 24 чоловіка були притягнуті до адміністративної відповідальності, 13 фактів внесені до ЄРДР, 49 осіб взято на облік. Серед позитивних змін – зменшення кількості повторних звернень.

Відділ комунікації поліції

Луганської області

При використанні матеріалу гіперпосилання на npu.gov.ua обов`язкове
версія для друку
07.08.2017 | 17:26
09.05.2017 | 11:55 До уваги ЗМІ!