1
2
24.09.2017
Головна » Верхнє меню » Про поліцію » Нормативна база » Проекти нормативних актів

Проект Розпорядження Кабміну про проведення експерименту
10.11.2014 | 20:24

 

 
 


Проект

http://zakonst.rada.gov.ua/images/gerb.gif

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від                         2014 р. №

Київ

 

Про позбавлення підрозділів державної автомобільної інспекції функцій з надання адміністративних послуг, запровадження автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху, надання патрульній службі міліції повноважень державної автомобільної інспекції із забезпечення безпеки дорожнього руху та контролю за дотриманням правил дорожнього руху в населених пунктах

1. Міністерству внутрішніх справ забезпечити розроблення та внесення на розгляд Кабінетові Міністрів України проектів законів щодо позбавлення підрозділів державної автомобільної інспекції функцій з надання адміністративних послуг, запровадження автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху, надання патрульній службі міліції повноважень державної автомобільної інспекції із забезпечення безпеки дорожнього руху та контролю за дотриманням правил дорожнього руху в населених пунктах.

2. Погодитися з пропозицією Міністерства внутрішніх справ стосовно проведення з 01 листопада 2014 р. до 28 лютого 2015 р. у м. Хмельницький експерименту зі створення на базі підрозділів патрульно-постової служби міліції громадської безпеки та державної автомобільної інспекції МВС єдиної патрульної служби, яка виконуватиме завдання з охорони громадського порядку та запобігання правопорушенням у містах силами спеціальних нарядів, кожен з яких нестиме службу в межах закріпленого за ним сектору та на території якого він оперативно реагуватиме в установленому порядку на всі виявлені правопорушення та повідомлення про їх вчинення.

3. Міністерству внутрішніх справ:

затвердити порядок проведення експерименту з об’єднання підрозділів патрульно-постової служби міліції громадської безпеки та державної автомобільної інспекції МВС;

подати до 01 квітня 2015 р. Кабінетові Міністрів України звіт про результати проведення зазначеного експерименту та пропозиції щодо доцільності об’єднання підрозділів патрульно-постової служби міліції громадської безпеки та державної автомобільної інспекції МВС у цілому по Україні.

 

Прем'єр-міністр України                                                 А. ЯЦЕНЮК

 

При використанні матеріалу гіперпосилання на npu.gov.ua обов`язкове
версія для друку