1
2
23.09.2017
Вересень   2017
ПнВтСрЧтПтСбНд
123
45678910
11121314151617
1819202122
23
24
252627282930
дата з:
по:
Головна » Новини » Найголовніше

МВС проводить слідчі дії відносно представників російських телеканалів, які в порушення рішення суду продовжують трансляцію, а крім того підозрюються у фінансуванні терористів
24.10.2014 | 12:46

Головне слідче управління МВС України 24.10.2014 провело в Києві ряд слідчих дій, зокрема обшуків, в офісах трьох суб'єктів інформаційної діяльності:

Відкрите акціонерне товариство «Об’єднання російських телеканалів» представляє на території України «Перший канал» (Російська Федерація);

ВАТ «Торсат», що володіє та розпоряджається виключно правами на трансляцію російських телеканалів на території  України;

ВАТ «Саттелеком», який надає технічні послуги по трансляції супутникового сигналу російських телеканалів на території України.

Слідчі дії проводяться в рамках кримінального впровадження по фактам фінансування дій, скоєних з метою зміни або повалення конституційного устрою або захоплення державної влади (ч.4 ст.110-2 КК України).

Слідством на даний час встановлено, що зазначені  суб’єкти  інформаційної діяльності, порушуючи рішення Окружного адміністративного суду м. Києва, продовжують трансляцію на територію України російських телеканалів.

Крім того встановлено, що вони здійснюють інформаційне супроводження діяльності  терористичних груп на території України.

Слідство достеменно відомо, що кошти, отримані від продажу рекламного часу на вказаних каналах дані фірми направляють на фінансування діяльності терористичних груп на території України.

Наразі керівники трьох суб’єктів  підприємницької діяльності отримали  сповіщення про підозру у скоєнні злочинів, передбачених КК України.

Відповідно постанови суду , на рахунки компаній  накладено арешт (загальна сума – 90 мільйонів гривень), в офісах вилучено фінансову документацію та цифрові носії  інформації.

Слідчі дії тривають.

Я розумію можливість спекуляцій на даній темі з боку російських ЗМІ а також окремих політичних сил України. Більш того, я беру до уваги той факт, що компанія «Торсат» водночас забезпечує і трансляцію телеканалу «Інтер». Але за моєю вказівкою Головне слідче управління  МВС  проводить слідчі дії по відношенню до представників російських телеканалів таким чином, щоб не перешкоджати віщанню та трансляції українського телеканалу «Інтер».

Слідство буде проведено ретельно та в повному обсязі у відповідності із  законом – рішенням судів, санкціями на обшук та  всіма іншими необхідними процедурами – заявив  міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

 

 

При використанні матеріалу гіперпосилання на npu.gov.ua обов`язкове
версія для друку