1
2
21.01.2018
Головна » ПЕРЕХІДНЕ » Державні закупівлі » Запит комерційних пропозицій щодо закупівлі матеріально-технічних ресурсів

Запит комерційних пропозицій щодо закупівлі речового майна
23.10.2014 | 14:17

Міністерство внутрішніх справ України має нагальну потребу у придбанні речового майна для забезпечення працівників органів внутрішніх справ, які залучені до виконання завдань з охорони громадського порядку, боротьби зі злочинністю, забезпечення безпеки дорожнього руху (перелік майна зазначено у Додатку 1 до цього листа).

Відповідно до положень частини 2, пункту 3, статті 39 Закону України “Про здійснення державних закупівель” МВС має намір здійснити придбання зазначеного майна у стислі строки за переговорною процедурою.

Ураховуючи викладене просимо у термін до 27.10.2014 надати Департаменту матеріального забезпечення МВС (факс (044) 254-79-63, e-mail: vrz_urz_dmz@ukr.net) свої комерційні пропозиції за формою наведеною у Додатку 2 до цього листа.

Поставку майна необхідно буде здійснити на Центральну базу ресурсного забезпечення МВС України (м. Київ).

Технічні вимоги до предметів речового майна, що заплановані до закупівлі, наведені у Додатку 3.

 

 

Додаток № 1 до листа

ДМЗ МВС України від 

___.___.2014 № ______

 

ПЕРЕЛІК ТА ОБСЯГИ МАЙНА

 

 

№ з/п

Найменування майна

Од. виміру

Кількість*

1

Мішок спальний

шт.

6 619

2

Килимок туристичний

шт.

6 619

3

Шапка-маска літня

шт.

5 065

4

Шапка-маска зимова

шт.

5 065

5

Шапка флісова

шт.

5 065

6

Костюм зимовий (куртка,напівкомбінезон) з плащової тканини в колористиці «камуфляж»

к-т

11 065

7

Костюм флісовий (сорочка, штани)

к-т

6 619

8

Термобілизна (фуфайка, кальсони) чорного кольору

к-т

6 619

9

Плащ-накидка типу Б кольору хакі

шт.

6 619

10

Черевики  з високими берцями утеплені

пар

5 065

11

Ремінь для поясного спорядження

шт.

6 619

12

Рукавички трикотажні чорного кольору

пар

5 065

13

Шкарпетки напіввовняні

пар

20 260

14

Чоботи  вологостійкі

пар

6 619

 

Примітка. *Суб’єкт господарювання може подати пропозицію за довільним обсягом закупівлі, що не перевищує зазначену, але не меншу ніж
1000 шт./к-тів/пар.

 

 

 

Телефони для отримання додаткової інформації: (044)254-79-21,
(044) 254-79-19,
  факс (044) 254-79-63

 

 


Додаток № 2 до листа

ДМЗ МВС України від 

___.___.2014 № ______

 

ФОРМА КОМЕРЦІЙНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ

 

 

1. Повне найменування (зазначається згідно установчих документів) ____________________________________________

2. Місцезнаходження учасника, телефон (факс), е-mail _______________________________________________________

3. П.І.Б. керівника ___________________________________

4. Код ЄДРПОУ  ______________

5. Зміст пропозиції:

 

№ з/п

Найменування предмету

Од. вим.

Ціна, грн.

Загальний обсяг

Обсяг поставки протягом тижня після укладання договору

Обсяг поставки по партіям

Примітка

без ПДВ

з ПДВ

__.__.2014

(зазначити дату)

__.__.2014

(зазначити дату)

__.__.2014

(зазначити дату)

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6. Порядок розрахунків : _______________________

 

 

 

 

 

Уповноважена особа                 ________                        _______________

                                            МП.                         (підпис)                                                           (ініціали та прізвище)

 

 

 

 

 

 


Додаток № 3 до листа

ДМЗ МВС України від 

___.___.2014 № ______

ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ

на предмети закупівлі*

* Предмети закупівлі відповідно до Опису та зразків форменого одягу та знаків розрізнення осіб начальницького та рядового складу органів внутрішніх справ, які мають спеціальні звання міліції ”, що затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 14 серпня 2013 року № 594 Про формений одяг працівників міліції.

 

З усіх питань, пов’язаних з роз’ясненням змісту технічних вимог, звертатися до відділу розроблення та вдосконалення форми одягу науково-дослідної лабораторії спеціального транспорту та форменого одягу ДНДІ МВС України (м. Київ, вул. Інститутська, буд. 29/3, каб. 80-81):

- Начальник відділу розроблення та вдосконалення форми одягу НДЛСТ та ФО ДНДІ МВС України

        Барсукова Оксана Володимирівна,  тел.(044)  256-03-17

- Науковий співробітник науково-дослідного відділу розроблення та вдосконалення форми одягу НДЛСТ та ФО ДНДІ МВС України

    Бабенко Оксана Борисівна,  тел.(044) 254-79-25

 

 

Мішок спальний

Мішок спальний за конструкцією типу “ковдра” із синтетичної тканини з водовідштовхувальним просоченням (водонепроникність 100%) кольору хакі, у формі прямокутника (2,0 м´0,8 м у застібнутому вигляді), на бавовняній підкладці (б’язь з поверхневою щільністю 125 г/м2), підсиленій нетканим текстильним матеріалом (спанбонд), із шаром утеплювача із вовнопона (щільність 150 г/м2).

Застібка – на тасьму “блискавка”. Верхній край стягується шнуром з фіксаторами.

У згорнутому вигляді мішок спальний носиться або зберігається у чохлі зі змішаної тканини у колористиці “камуфляж” (арт. 2701 з водовідштовхувальним просоченням або еквівалент), верхній край якого стягується шнуром з фіксатором. На чохол нашита ручка з ремінної тасьми для носіння спального мішка в руках.

 

Килимок туристичний

Темного кольору. Виготовлений із пінополіетилену, двошаровий, має форму прямокутника 1800×600 мм, товщиною 10 мм. Щільність матеріалу  не менше 30 кг/м3. Укомплектований пасками для транспортування.

 

Шапка-маска літня*

Шапка-маска з трикотажного бавовняного полотна (поверхнева щільність не менше 170 г/м2) з еластаном кольору хакі, з рухомою передньою частиною для маскування нижньої частини обличчя.

 

 

 

Шапка-маска зимова*

  Шапка-маска з трикотажного напіввовняного полотна з еластаном чорного кольору (вовна 50%), із заднім швом та чотирма виточками у верхній частині для надання об’єму. Прорізи для очей та рота оброблено трикотажною бейкою. Переплетіння верхньої частини – ластик 1х1, нижньої частини – ластик 2х2.

 

Шапка флісова* 

Шапка із флісового полотна кольору хакі (фліс з антипілінговим обробленням, поверхнева щільність не менше 260 г/м2). Ковпак з виточками та пришивною бейкою.

 

Костюм зимовий (куртка, напівкомбінезон) з плащової тканини в колористиці “камуфляж”

 

Куртка з плащової тканини в колористиці “камуфляж” (арт. 2701 з водовідштовхувальним просоченням або еквівалент), на підкладці з поліефірної тканини (поверхнева щільність 190 текс), подовжена з центральною застібкою на тасьму “блискавка” до низу та текстильні застібки «велькро», розташовані на нашивній планці. Куртка з коміром стійкою.

Куртка з плащової тканини в колористиці “камуфляж” (арт. 2701 з водовідштовхувальним просоченням або еквівалент), на підкладці з поліефірної тканини (поверхнева щільність 190 текс), подовжена з центральною застібкою на тасьму “блискавка” до низу та текстильні застібки «велькро», розташовані на нашивній планці. Куртка з коміром стійкою.

 

Куртка з плащової тканини в колористиці “камуфляж” (арт. 2701 з водовідштовхувальним просоченням або еквівалент), на підкладці з поліефірної тканини (поверхнева щільність 190 текс), подовжена з центральною застібкою на тасьму “блискавка” до низу та текстильні застібки «велькро», розташовані на нашивній планці. Куртка з коміром стійкою.

По лінії талій та низу куртка стягується за допомогою шнура з фіксатором. Пілочки з нагрудними і боковими кишенями «у рамку», які застібаються на тасьму «блискавка» і розташовуються під обточними відлітними деталями. Рукави вшивні, одношовні, з пришивними манжетами. Манжети частково стягнуті двома рядами еластичної стрічки. На передній частині рукавів у ділянці ліктів – підсилювальні накладки. На рукавах – накладні кишені з платформою з текстильної стрічки велькро”для кріплення знімних нарукавних знаків. Кишені з клапанами фігурної форми, які застібаються на текстильну стрічку “велькро”. Рукави з підсилювальними накладками в ділянці ліктів. На борті лівої пілочки, нашито погон (завдовжки 16,5 см, завширшки 4,0 см), який застібається на текстильну стрічку велькро”. Спика з кокеткою та двома обточними складками у верхній частині. У верхній частині кокетки оброблено потайну кишеню для капюшона. Куртка має один шар утеплювача (синтепон з поверхневою щільністю 120 г/м2) та знімне підстібаннязі штучного хутра чорного кольору (арт. П-1/1). На підкладці лівої пілочки оброблено внутрішню прорізну кишеню “у рамку”, яка застібається на тасьму “блискавка”.

Напівкомбінезон з плащової тканини в колористиці “камуфляж” (арт. 2701 з водовідштовхувальним просоченням або еквівалент), на підкладці з поліефірної тканини (поверхнева щільність 190 текс), із шаром утеплювача (синтепон з поверхневою щільністю 100 г/м2), відрізний по лінії талії, із застібкою в середньому шві передніх половинок на тасьму “блискавка” та три петлі і ґудзики на нагрудній частині.

Передні половинки з прорізними кишенями, які застібаються на тасьму “блискавка”, на рівні лінії колін передніх половинок нашито підсилювальні накладки. Задні половинки з підсилювальними накладками в ділянці сидіння та відрізними клинами.

Спинка із середнім швом. По лінії талії куліска з еластичною тасьмою і п’ять хомутиків (завдовжки 6,5 см) для ременя. Бретелі одним кінцем пришиті до спинки, а іншим кріпляться до нагрудних частин за допомогою петель та ґудзиків. Бретелі стягнуті еластичною тасьмою. Низ напівкомбінезону – зі знімними штрипками, які прикріплюються ґудзиками на обох кінцях, з внутрішніми захисними манжетами з підкладкової тканини, з тасьмою.

По низу напівкомбінезон стягується шнуром.

 

Костюм флісовий (сорочка, штани)*  

Костюм із флісового полотна чорного кольору або кольору хакі (фліс з антипілінговим обробленням, поверхнева щільність не менше 260 г/м2).

Сорочка прямого силуету. Пілочка із вшивною нагрудною вставкою із застібкою на тасьму “блискавка” та суцільновикроєним коміром-стійкою.

Спинка із вшивним коміром-стійкою.

Рукави вшивні, одношовні, з пришивними манжетами по низу, які стягуються еластичною стрічкою.

Штани прямої форми по всій довжині. Верх та низ штанів підшитий, у підгин прокладено еластичну тасьму.

 

Термобілизна (фуфайка, кальсони) *

Термобілизна з трикотажного полотна з термоволокон.

Фуфайка прямого силуету. Рукави вшивні (або реглан), довгі, з пришивними манжетами з трикотажного полотна. Горловина оброблена трикотажною бейкою. Низ фуфайки підшитий.

Кальсони прямої форми по всій довжині. Верх кальсонів підшитий, у підгин прокладено еластичну тасьму. Низ з пришивними манжетами з трикотажного полотна.

 

Плащ-накидка (тип Б)*  

Плащ-накидка із синтетичної тканини кольору хакі з полімерним плівковим покриттям або напиленням (водонепроникність 100%, арт. “Вулкан” або еквівалент).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Плащ-накидка з капюшоном, лицьовий виріз якого стягується шнуром з фіксатором. Капюшон зі швом посередині. Шви плащ-накидки проклеєні спеціальною стрічкою.

Уздовж бокових сторін розташовано подвійні металеві кнопки, між якими посередині встановлено по одному металевому люверсу з кожного боку, уздовж низу плащ-накидки в кутах і посередині пілочки та спинки – металеві люверси.

 

Черевики з високими берцями  утеплені (ГОСТ 447-91)

Черевики з високими берцями виготовляються з натуральної шкіри чорного кольору із союзками, берцями з м’яким верхнім кантом, суцільним клапаном, задніми суцільними фігурними ременями та двошаровою підошвою (ПУПУ), яка кріпиться литтєвим методом. Зовнішні деталі заготівки виготовлені зі шкіри ВРХ хромового дублення лицьової поверхні та скріплені синтетичними нитками. Основна устілка шкіряна, термостійка, дубльована металевим супінатором виготовлена зі шкіри ВРХ для низу взуття, підкладка та вкладна устілка з натурального хутра. Задник та підносок з 2-х шарового термоеластопласту. У передній частині петлі для шнурків з антикорозійним покриттям згідно ТУ 1715-82-91.

 

 

 

 

Ремінь для поясного спорядження (ФОРТ.034400.000 ТО)*

Ремінь із натуральної шкіри чорного кольору, завширшки 5,0 см, з фігурними строчками. На ремені металева двохшпенькова пряжка сріблястого кольору та хомутик, вільний кінець  з отворами для шпеньків пряжки.

 

 

Рукавички *

Чорного кольору, трикотажні, п’ятипалі, з напіввовняної пряжі
(50% вовна, 50% акріл) чорного кольору, з прямокутними напульсниками.

 

Шкарпетки напіввовняні (ДСТУ 2056)

Трикотажні, з напіввовняної пряжі (70% вовна, 30% поліефір) чорного кольору. Верхній край шкарпеток вив’язано “резинкою”.

 

 

Чоботи вологостійкі


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Чоботи кольору хакі з полівінілхлоридного термопласту (ПВХ), формовані. Халяви з манжетами із текстильного матеріалу з водовідштовхувальним просоченням для захисту від снігу. Манжети по верхньому краю затягуються шнуром з фіксатором.

Чоботи на текстильній підкладці, з утеплювальним вкладишем.

Підошва тришарова, з протиковзким покриттям.

Температурний режим експлуатації чобіт від +15°С до -5 °С.

 

 

 

Додаток № 4 до листа

ДМЗ МВС України від 

___.___.2014 № ______

 

 

РОСТОВОЧНІ ДАНІ

на предмети закупівлі

 

Шапка флісова

Розміри

54-55

56-57

58-59

60-61

Всього, %

Кількість, %

7

47

40

6

100

 

 

Костюм зимовий (куртка, напівкомбінезон) з плащової тканини в колористиці “камуфляж”, Костюм флісовий (сорочка, штани)

Зріст

Розмір

Всього, %

48

50

52

54

56

58

60

62

3

1

2

2,5

1,3

0,5

0,3

 

 

7,6

4

2

9

13

8

4

2

1

 

39

5

1,5

5,6

14

9

6

2,7

2

0,8

41,6

6

 

1,5

2

1,5

2,7

2

1,3

0,8

11,8

Всього, %

4,5

18,1

31,5

19,8

13,2

7

4,3

1,6

100

 

Термобілизна (фуфайка, кальсони) чорного кольору

Зріст

Розмір

Всього, %

48-50

52-54

56-58

60-62

1 (158, 164 см)

1

1

 

 

2

2 (170, 176 см)

25

21

3

1

50

3 (182, 188 см)

20

20

5

3

48

Всього, к-тів

46

42

8

4

100

 

 

Черевики з високими берцями утеплені, Чоботи вологостійкі

Розмір

40

41

42

43

44

45

46

47

Всього, %

Кількість, %

4,5

18

22

25

20

8

1,5

1

100

 

Шкарпетки

Довжина стопи, см

25

27

29

31

Всього, %

Кількість, %

4

60

30

6

100

 

Ремінь для поясного спорядження

Розмір

1 (1000-1150 мм)

2 (1150-1300 мм)

3 (1300-1500 мм)

Всього, %

Кількість, шт.

30

60

10

100

 

 

При використанні матеріалу гіперпосилання на npu.gov.ua обов`язкове
версія для друку