1
2
18.01.2018
Головна » ПЕРЕХІДНЕ » Державні закупівлі » Запит комерційних пропозицій щодо закупівлі матеріально-технічних ресурсів

Запит комерційних пропозицій щодо закупівлі речового майна та майна продовольчого призначення
03.09.2014 | 18:03

Міністерство внутрішніх справ України має нагальну потребу у придбанні майна для забезпечення працівників органів внутрішніх справ, які залучені до виконання завдань з охорони громадського порядку, боротьби зі злочинністю, забезпечення безпеки дорожнього руху (перелік майна зазначено у Додатку 1 до цього листа).

Відповідно до положень частини 2, пункту 3, статті 39 Закону України “Про здійснення державних закупівель” МВС має намір здійснити придбання зазначеного майна у стислі строки за переговорною процедурою.

Ураховуючи викладене просимо у термін до 08.09.2014 надати Департаменту матеріального забезпечення МВС (факс (044) 254-79-63, e-mail: [email protected]) свої комерційні пропозиції за формою наведеною у Додатку 2 до цього листа.

Поставку майна необхідно буде здійснити на Центральну базу ресурсного забезпечення МВС України (м. Київ).

Технічні вимоги до предметів майна, що заплановані до закупівлі, наведені у Додатку 3 до цього листа, а також розміщені на сайті www.mvs.gov.ua.

 

 

Додатки: 1. Перелік та обсяги майна на 1 арк. в 1 прим.

2. Форма цінової пропозиції на 1 арк. в 1 прим.

3. Технічні вимоги на предмети закупівлі на 8 арк. в 1 прим.

4.  Ростовочні дані на предмети закупівлі на 2 арк. в 1 прим.

 

 

 

Додаток № 1 до листа

ДМЗ МВС України від 

__.__.2014 № 25/1/4-__

 

ПЕРЕЛІК ТА ОБСЯГИ МАЙНА

 

РЕЧОВЕ МАЙНО

 

№ з/п

Найменування майна*

Од. виміру

Кількість

1

Шапка-маска зимова

шт.

6647

2

Шапка флісова

шт.

6647

3

Костюм (сорочка, брюки) типу Ж із змішаної тканини в колористиці «камуфляж»

к-т

6647

4

Костюм зимовий (куртка, напівкомбінезон) типу В з плащової тканини в колористиці “камуфляж”

к-т

6647

5

Костюм флісовий (сорочка, штани)

к-т

6647

6

Фуфайка з короткими рукавами

шт.

6647

7

Термобілизна (фуфайка, кальсони)

к-т

6647

8

Плащ-накидка типу Б

шт.

6647

9

Черевики з високими берцями утеплені

пар

6647

10

Ремінь для поясного спорядження

шт.

6647

11

Рукавички трикотажні

пар

6647

12

Шкарпетки бавовняні

пар

13294

13

Шкарпетки напіввовняні

пар

13294

14

Чоботи вологостійкі

пар

6647

15

Мішок спальний

шт.

6647

16

Килимок туристичний

шт.

6647

17

Халат маскувальний білого кольору

шт.

6647

18

Рюкзак

шт.

6647

*Телефони для отримання додаткової інформації: (044)254-79-21,
(044) 254-79-19,
  факс (044) 254-79-63

 

 

№ з/п

Найменування майна**

Од. виміру

Загальний обсяг

1

Фляга армійська

шт.

7198

2

Казанок армійський

шт.

7196

3

Кухоль

шт.

7196

4

Ложка столова

шт.

7196

 

**Телефони для отримання додаткової інформації: (044)254-79-22,

(044)254-79-29,  факс (044) 254-79-66

 


Додаток № 2 до листа

ДМЗ МВС України від 

__.__.2014 № 25/1/4-__

 

 

ФОРМА КОМЕРЦІЙНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ

 

 

1. Повне найменування (зазначається згідно установчих документів) ____________________________________________

2. Місцезнаходження учасника, телефон (факс), е-mail _______________________________________________________

3. П.І.Б. керівника ___________________________________

4. Код ЄДРПОУ  ______________

5. Зміст пропозиції:

 

№ з/п

Найменування предмету

Од. вим.

Ціна, грн.

Загальний обсяг

Обсяг поставки протягом тижня після укладання договору

Обсяг поставки по партіям

Примітка

без ПДВ

з ПДВ

__.__.2014

__.__.2014

__.__.2014

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6. Порядок розрахунків: _______________________

 

 

 

 

 

Уповноважена особа                 ________                        _______________

                                            МП.                         (підпис)                                                           (ініціали та прізвище)

 

 

 

 

 

 


Додаток № 3 до листа

ДМЗ МВС України від 

__.__.2014 № 25/1/4-__

 

ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ

на предмети закупівлі*

* Предмети закупівлі відповідно до Опису та зразків форменого одягу та знаків розрізнення осіб начальницького та рядового складу органів внутрішніх справ, які мають спеціальні звання міліції ”, що затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 14 серпня 2013 року № 594 Про формений одяг працівників міліції”.

 

З усіх питань, пов’язаних з роз’ясненням змісту технічних вимог, звертатися до відділу розроблення та вдосконалення форми одягу науково-дослідної лабораторії спеціального транспорту та форменого одягу ДНДІ МВС України (м. Київ, вул. Інститутська, буд. 29/3, каб. 80-81):

- Начальник відділу розроблення та вдосконалення форми одягу НДЛСТ та ФО ДНДІ МВС України

        Барсукова Оксана Володимирівна,  тел.(044)  256-03-17

- Науковий співробітник науково-дослідного відділу розроблення та вдосконалення форми одягу НДЛСТ та ФО ДНДІ МВС України

    Бабенко Оксана Борисівна,  тел.(044) 254-79-25

 

 

Шапка-маска зимова

  Шапка-маска з трикотажного напіввовняного полотна з еластаном чорного кольору (вовна 50%), із заднім швом та чотирма виточками у верхній частині для надання об’єму. Прорізи для очей та рота оброблено трикотажною бейкою. Переплетіння верхньої частини – ластик 1х1, нижньої частини – ластик 2х2.

 

Шапка флісова 

Шапка із флісового полотна чорного кольору (фліс з антипілінговим обробленням, поверхнева щільність не менше 260 г/м2). Ковпак з виточками та пришивною бейкою.

 

Костюм (сорочка, брюки) зі змішаної тканини в колористиці “камуфляж” (тип Ж)

Костюм зі змішаної тканини в колористиці “камуфляж” (арт. 2701 або еквівалент).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Сорочка з центральною потайною застібкою на петлі та ґудзики та два наскрізні ґудзики, розташовані вгорі та внизу.

Пілочки з чотирма накладними нагрудними кишенями з клапанами фігурної форми, які застібаються на текстильну стрічку “велькро”. Між нагрудними кишенями, на борті лівої пілочки, нашито погон, який застібається на текстильну стрічку “велькро”. Спинка з відрізною кокеткою та вентиляційними каналами, розташованими під нею.

Рукави вшивні, двошовні, з хлястиками по низу, які вшито в ліктьові шви. Хлястики застібаються на текстильну стрічку “велькро”. На рукавах – накладні кишені з платформою з текстильної стрічки “велькро” для кріплення знімних нарукавних знаків. Кишені з клапанами фігурної форми, які застібаються на текстильну стрічку “велькро”. Рукави з підсилювальними накладками в ділянці ліктів, з отворами у швах нашивання для розташування протиударних вставок. На рукавах у ділянці пахв вшито вставки із синтетичної сітки.

Комір-стійка, кінці якого застібаються на текстильну стрічку “велькро”.

Брюки прямої форми по всій довжині, із суцільновикроєним поясом, бокові частини якого стягнуто двома рядами еластичної стрічки. На пояс нашито п'ять хомутиків. У середньому шві передніх половинок є застібка на петлі та ґудзики.

Передні половинки з відрізними бочками, які утворюють бокові кишені. У ділянці стегон, на обох передніх половинках, нашито накладні кишені з клапанами фігурної форми, які застібаються на текстильну стрічку “велькро”.

На лівій передній половинці, над накладною кишенею, нашито ще одну накладну кишеню з клапаном фігурної форми, який застібається на текстильну стрічку “велькро”. Передні половинки з підсилювальними накладками та чотирма м'якими складками в ділянці колін (по дві в боковому та кроковому швах).

Задні половинки з накладними кишенями, вхід у які застібається на текстильну стрічку “велькро”, з підсилювальними накладками в ділянці сидіння. На правій задній половинці, у верхній її частині, над кишенею, закріплено ремінну стрічку. Низ брюк стягується шнуром, протягнутим у підгин низу, з виходом кінців на зовнішній бік.

 

Костюм зимовий (куртка, напівкомбінезон) типу В з плащової тканини в колористиці “камуфляж”

Куртка з плащової тканини в колористиці “камуфляж” (арт. 2701 з водовідштовхувальним просоченням або еквівалент), на підкладці з поліефірної тканини (поверхнева щільність 190 текс), укорочена з центральною застібкою на тасьму “блискавка” до низу та три кнопки, розташовані на нашивній планці, з відкладним коміром на відрізній стійці, з капюшоном та пришивним поясом. Бокові частини пояса стягнуто двома рядами еластичної стрічки. На поясі нашито п’ять хомутиків (завдовжки 6,5 см) для спорядження.

Пілочки з нагрудними та боковими прорізними кишенями “у рамку”, які застібаються на тасьму “блискавка”. Спинка на кокетці, з обшивними складками. У шві вшивання коміра оброблено потайну кишеню для капюшона.

Комір відкладний, зі знімним коміром зі штучного хутра чорного кольору (МС-1-12, висота ворсу 12 мм). Рукави вшивні, двошовні, з пришивними манжетами. Манжети частково стягнуті двома рядами еластичної стрічки. На лівому рукаві – вертикальна прорізна кишеня “у рамку”, яка застібається на тасьму “блискавка”. На передній частині рукавів у ділянці ліктів – підсилювальні накладки. У шви вшивання рукавів ушито погони (завдовжки 16,5 см, завширшки 4,0 см), які застібаються на петлі і ґудзики.

Куртка має один шар утеплювача (синтепон з поверхневою щільністю 120 г/м2) та знімне  підстібання зі штучного хутра чорного кольору (арт. П-1/1). На підкладці лівої пілочки оброблено внутрішню прорізну кишеню “у рамку”, яка застібається на тасьму “блискавка”.

 

                           

 

Напівкомбінезон з плащової тканини в колористиці “камуфляж” (арт. 2701 з водовідштовхувальним просоченням або еквівалент), на підкладці з поліефірної тканини (поверхнева щільність 190 текс), із шаром утеплювача (синтепон з поверхневою щільністю 100 г/м2), відрізний по лінії талії, із застібкою в середньому шві передніх половинок на тасьму “блискавка” та три петлі і ґудзики на нагрудній частині.

Передні половинки з прорізними кишенями, які застібаються на тасьму “блискавка”, на рівні лінії колін передніх половинок нашито підсилювальні накладки. Задні половинки з підсилювальними накладками в ділянці сидіння та відрізними клинами.

Спинка із середнім швом. По лінії талії куліска з еластичною тасьмою і п’ять хомутиків (завдовжки 6,5 см) для ременя. Бретелі одним кінцем пришиті до спинки, а іншим кріпляться до нагрудних частин за допомогою петель та ґудзиків. Бретелі стягнуті еластичною тасьмою. Низ напівкомбінезону – зі знімними штрипками, які прикріплюються ґудзиками на обох кінцях, з внутрішніми захисними манжетами з підкладкової тканини, з тасьмою.

По низу напівкомбінезон стягується шнуром.

 

Костюм флісовий (сорочка, штани) 

Костюм із флісового полотна чорного кольору або кольору хакі (фліс з антипілінговим обробленням, поверхнева щільність не менше 260 г/м2).

Сорочка прямого силуету. Пілочка із вшивною нагрудною вставкою із застібкою на тасьму “блискавка” та суцільновикроєним коміром-стійкою.

Спинка із вшивним коміром-стійкою.

Рукави вшивні, одношовні, з пришивними манжетами по низу, які стягуються еластичною стрічкою.

Штани прямої форми по всій довжині. Верх та низ штанів підшитий, у підгин прокладено еластичну тасьму.

 

Фуфайка з короткими рукавами  (ГОСТ 26085)

З гладкофарбованого трикотажного бавовняного полотна чорного кольору (поверхнева щільність 160 г/м2). З поглибленими проймами, вшивними короткими рукавами. Горловину оброблено трикотажною бейкою завширшки 4,0 см, вив’язаною “резинкою” 1х1. Низ рукавів та фуфайки оброблено швом упідгин.

 

Термобілизна (фуфайка, кальсони) 

Термобілизна з трикотажного полотна з термоволокон чорного кольору.

Фуфайка прямого силуету. Рукави вшивні (або реглан), довгі, з пришивними манжетами з трикотажного полотна. Горловина оброблена трикотажною бейкою. Низ фуфайки підшитий.

Кальсони прямої форми по всій довжині. Верх кальсонів підшитий, у підгин прокладено еластичну тасьму. Низ з пришивними манжетами з трикотажного полотна.

 

Плащ-накидка (тип Б) 

Плащ-накидка із синтетичної тканини кольору хакі з полімерним плівковим покриттям або напиленням (водонепроникність 100%, арт. “Вулкан” або еквівалент).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Плащ-накидка з капюшоном, лицьовий виріз якого стягується шнуром з фіксатором. Капюшон зі швом посередині. Шви плащ-накидки проклеєні спеціальною стрічкою.

Уздовж бокових сторін розташовано подвійні металеві кнопки, між якими посередині встановлено по одному металевому люверсу з кожного боку, уздовж низу плащ-накидки в кутах і посередині пілочки та спинки – металеві люверси.

 

Черевики з високими берцями утеплені (ДСТУ ГОСТ 26167:2009,
ТО 16391349-001-2011, тип Б)

Черевики хромові з високими берцями типу А з натуральної шкіри чорного кольору, конструкція типу „конверт” з глухим клапаном, на шнурках, та двома глухими клапанами із застібкою „блискавка” на кожній берці. Деталі верху зі шкіри хромового методу дублення, підкладка з натурального хутра,  основна устілка з устілково-целюлозного матеріалу.

Підошва формована, з монолітної гуми. Метод кріплення низу –
клейо-бортовий.

 

Ремінь для поясного спорядження (ФОРТ.034400.000 ТО)

Ремінь із натуральної шкіри чорного кольору, завширшки 5,0 см, з фігурними строчками. На ремені металева двохшпенькова пряжка сріблястого кольору та хомутик, вільний кінець  з отворами для шпеньків пряжки.

 

Рукавички трикотажні

Чорного кольору, трикотажні, п’ятипалі, з напіввовняної пряжі
(50% вовна, 50% акріл) чорного кольору, з прямокутними напульсниками.

 

Шкарпетки бавовняні (ДСТУ 2056)

Трикотажні, з бавовняної пряжі (70% бавовна, 30% поліефір) чорного кольору. Верхній край шкарпеток вив’язано “резинкою”.

 

Шкарпетки напіввовняні (ДСТУ 2056)

Трикотажні, з напіввовняної пряжі (70% вовна, 30% поліефір) чорного кольору. Верхній край шкарпеток вив’язано “резинкою”.

 

Чоботи вологостійкі


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Чоботи кольору хакі з полівінілхлоридного термопласту (ПВХ), формовані. Халяви з манжетами із текстильного матеріалу з водовідштовхувальним просоченням для захисту від снігу. Манжети по верхньому краю затягуються шнуром з фіксатором.

Чоботи на текстильній підкладці, з утеплювальним вкладишем.

Підошва тришарова, з протиковзким покриттям.

Температурний режим експлуатації чобіт від +15°С до -5 °С.

 

 

 

Мішок спальний

Мішок спальний за конструкцією типу “ковдра” із синтетичної тканини з водовідштовхувальним просоченням (водонепроникність 100%) кольору хакі, у формі прямокутника (2,0 м´0,8 м у застібнутому вигляді), на бавовняній підкладці (б’язь з поверхневою щільністю 125 г/м2), підсиленій нетканим текстильним матеріалом (спанбонд), із шаром утеплювача із вовнопона (щільність 150 г/м2).

Застібка – на тасьму “блискавка”. Верхній край стягується шнуром з фіксаторами.

У згорнутому вигляді мішок спальний носиться або зберігається у чохлі зі змішаної тканини у колористиці “камуфляж”, верхній край якого стягується шнуром з фіксатором. На чохол нашита ручка з ремінної тасьми для носіння спального мішка в руках.

 

Килимок туристичний

Темного кольору. Виготовлений із пінополіетилену, двошаровий, має форму прямокутника 1800×600 мм, товщиною 12 мм. Щільність матеріалу  не менше 30 кг/м3. Укомплектований пасками для транспортування.

 

 

Халат маскувальний білого кольору

Халат маскувальний із плащової тканини з водовідштовхувальним просоченням (арт. 2701 або еквівалент) білого кольору, довгий, прямого силуету, із застібкою на текстильну стрічку “велькро”, з капюшоном.

Спинка суцільна, рукави довгі, вшивні. Уздовж лицьового вирізу капюшона оброблено куліску, в яку протягнуто еластичний шнур з фіксатором для регулювання щільності облягання. Низ рукавів стягнуто еластичною стрічкою.

У згорнутому вигляді халат маскувальний носиться або зберігається в чохлі прямокутної форми, із застібкою на тасьму “блискавка”, ручкою для носіння в руках, хомутиками для носіння на ремені та з петлею для підвішування.

До халату додається маска для верхньої частини обличчя з прорізами для очей. Маска з двох шарів плащової тканини з водовідштовхувальним просоченням (арт. 2701 або еквівалент) білого кольору, до обох кінців якої пришито еластичну стрічку білого кольору завширшки 5,0 см.

 

Рюкзак

Із синтетичної вологонепроникної, малошумної тканини (нейлон 1000 Den) захисного кольору, за об’ємом 60 л, із сучасною підвісною системою для перенесення навантаження на пояс та з вентиляційними каналами тепловідведення на спинці.

Основне відділення рюкзака з двома входами (вгорі через верхній клапан та внизу через нижній люк), розділене внутрішньою перегородкою на застібці “блискавка”. Верхній край основного відділення стягується шнуром з фіксатором. Верхній клапан з кишенею для швидкого доступу до речей першої необхідності, всередині клапана розташована кишеня для документів. Нижній люк застібається на застібку “блискавка”. Об’єм основного та нижнього відділення регулюється за допомогою бокових та вертикальних компресійних ременів із синтетичної тасьми із застібками fast-tex.

Рюкзак з жорсткою пакетною спинкою з кишенею для каркасних елементів. На бокових частинах рюкзака розташовано дві кишені, які застібаються на застібку “блискавка” та дві кишені, верхні зрізи яких оброблено еластичною стрічкою.

Лямки силуетні, товсті, з демпфіруючими вставками, з ременями із синтетичної тасьми та пряжками для регулювання їх довжини.

На фронтальній частині основного відділення, на верхньому клапані, на нижньому люці та на бокових кишенях рюкзака розташовано елементи системи модульного кріплення підсумків із синтетичної тасьми (система MOLLE). На дні та верхньому клапані рюкзака – додаткові точки для кріплення вантажу. У верхній частині рюкзака та на нижніх бокових кишенях пришито ручки із синтетичної тасьми для перенесення рюкзака. Угорі фронтальної частини нашито платформи для знімних планшетів з ідентифікаційними написами, які кріпляться за допомогою текстильної застібки “велькро”.

Фурнітура (застібки fast-tex, пряжки, фіксатори) морозостійка, із ударостійкого пластика, витримує навантаження не менше 100,0 кг.


 

Рюкзак комплектується захисним чохлом від дощу.

 

 

Фляга армійська

                Для перенесення та зберігання води. Обۥєм від 0,75 до 1,0 літра. Виготовлена з харчового алюмінію. Має анатомічну форму (зручна для переносу на ремені). В ковпачку обов’язково знаходиться гумова прокладка. На горловині фляги та на ковпачку знаходиться відповідна різьба. Ковпачок кріпіться за допомогою ланцюжка. Чохол із тканини кольору хакі необхідний для кріплення фляги до поясного ременю.

 

Казанок армійський

         Для перенесення та приймання їжі в польових умовах, а саме використовується для першої і другої страв. Може використовуватись для розігріву/приготуванні їжі. Кришка може використовуватись як сковорода. Кількість предметів – два. Казанок який має дротяну ручку для перенесення або підвішування та кришку яка теж має спеціальну ручку для тримання і фіксації її при з’єднані з казанком. Обۥєм казанка від 1,2 до 1,5 літра. Обۥєм кришки від 0,4 до 0,5 літра. Виготовлений з харчового алюмінію. Має анатомічну (овальну) форму.

 

Кухоль (кружка)

         Для зберігання води та інших харчових рідин. Обۥєм від 0,20 до 0,30 літра. Висота від 75 до 90 мм. Основний діаметр 80 мм. Верхній діаметр 90 мм за рахунок загибу верхньої кромки. Може бути виготовлена з нержавіючої сталі, харчового алюмінію або металу покритого емаллю.

 

Ложка столова

         Виготовлена з нержавіючої сталі. Довжина від 180 до 200 мм. Об’єм робочої поверхні не менше 15 мл. (15 гр.). Поверхня дзеркальна, стійка до механічного впливу.

 

Додаток № 4 до листа

ДМЗ МВС України від 

__.__.2014 № 25/1/4-__

 

 

 

РОСТОВОЧНІ ДАНІ

на предмети закупівлі

 

 

Шапка флісова

Розміри

55

56

57

58

59

60

Всього, шт.

Кількість, шт.

500

1340

1500

1700

1200

407

6647

 

 

Костюм (сорочка, брюки) зі змішаної тканини в колористиці “камуфляж” (тип Ж), Костюм зимовий (куртка, напівкомбінезон) типу В з плащової тканини в колористиці “камуфляж”; Костюм флісовий (сорочка, штани)

Зріст

Розмір

Всього, к-тів

48

50

52

54

56

58

60

62

3

135

210

410

140

30

30

0

0

955

4

135

750

850

500

300

150

70

0

2755

5

70

680

517

500

300

150

70

40

2327

6

0

70

70

70

140

150

70

40

610

Всього, к-тів

340

1710

1847

1210

770

480

210

80

6647

 

 

Термобілизна (фуфайка, кальсони) чорного кольору

Зріст

Розмір

Всього, к-тів

48-50

52-54

56-58

60-62

1 (158, 164 см)

140

840

430

 

1410

2 (170, 176 см)

420

1267

1120

710

3517

3 (182, 188 см)

 

720

430

570

1720

Всього, к-тів

560

2827

1980

1280

6647

 

 

 

Плащ-накидка (тип Б) кольору хакі

Зріст

Розмір

Всього,

шт.

88-92-96

100-104-108

112-116-120

158-164

140

1270

 

1410

170-176

420

2387

710

3517

182-188

 

1150

570

1720

Всього, шт.

560

4807

1280

6647

 

 

Черевики з високими берцями утеплені

Розмір

40

41

42

43

44

45

46

47

Всього, пар

Кількість, пар

300

1100

1450

1560

1560

500

100

77

6647

 

Шкарпетки

Довжина стопи, см

25

27

29

31

Всього, пар

Кількість, пар

500

8000

4000

794

13294

 

Ремінь для поясного спорядження

Розмір

1 (1000-1150 мм)

2 (1150-1300 мм)

3 (1300-1500 мм)

Всього, шт.

Кількість, шт.

2000

4000

647

6647

 

 

 

 

При використанні матеріалу гіперпосилання на npu.gov.ua обов`язкове
версія для друку