Слідчі закінчили досудове розслідування відносно посадовця викритого на хабарі у майже півмільйона гривень

Корупція

Співробітниками Головного слідчого управління скеровано до суду обвинувальний акт відносно голови однієї з райдержадміністрацій Хмельницької області. Посадовець отримав гроші від представника фермерського господарства за  затвердження технічної документації земельних ділянок для ведення сільського господарства.

Головним слідчим управлінням Нацполіції  закінчено досудове розслідування та направлено до суду затверджений прокурором Генеральної прокуратури України обвинувальний акт відносно голови однієї з районних державних  адміністрацій Хмельницької області.

Слідчими встановлено, що чоловік отримав від представника одного з фермерських господарств неправомірну вигоду, зокрема, майже півмільйона гривень. В таку суму фігурант оцінив свої послуги щодо  винесення розпорядження про затвердження технічної документації земельних ділянок загальною площею 94 га для ведення сільського господарства терміном на 10 років.

Посадовцю інкримінують вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу  України. Порушнику загрожує покарання у вигляді позбавлення волі  до 12 років з конфіскацією майна.

 

Головне слідче управління

Національної поліції України

 

Матеріали для ЗМІ

Фото