Поліція Рівненщини продовжує відпрацювання з протидії незаконного видобутку бурштину

Злочини проти довкілля

Поліцейські рейди з виявлення незаконного видобування бурштину-сирцю у північних районах Рівненщини тривають. Сьогодні, 14 квітня, правоохоронці провели 13 обшуків у фігурантів кримінальних проваджень. За їх результатами поліцейські вилучили понад 65 кілограмів бурштину, 11 мотопомп та два транспортних засоби.


Сьогодні, 14 квітня, поліцейські за процесуального керівництва обласної прокуратури провели 13 обшуків у фігурантів кримінальних проваджень на території Сарненського та Вараського районів і відпрацювань на клондайках на півночі Рівненщини. За результатами яких виявили та вилучили 65,7 кг бурштину-сирцю, знаряддя для незаконного промислу, зокрема 11 мотопомп як кустарного, так і заводського виробництва та два транспортних засоби. 

Крім того, під час проведення слідчих дій правоохоронці вилучили ще й мисливську рушницю, 34 патрони, грошові кошти та «чорнові» записи.

Досудові розслідування у кримінальних провадженнях тривають. Вилучене скеровуватиметься для проведення експертизи.

До проведення заходів залучені поліцейські територіальних підрозділів, бійці роти поліції особливого призначення, працівники Управління стратегічних розслідувань області, спецпризначенці КОРДу, працівники підрозділу тактико-оперативного реагування Управління патрульної поліції в Рівненській області та оперативного штабу.

Нагадаємо, вчора, 13 квітня, поліцейські вилучили 25,5 кг бурштину-сирцю, 10 мотопомп, зброю та інше майно, яке має суттєве значення для кримінальних проваджень.  

Посилені заходи у протидії злочинам, пов’язаними із незаконним видобуванням «сонячного» каміння тривають.


Відділ комунікації поліції Рівненської області
 

Матеріали для ЗМІ

Фото
поліція
новини