Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
  • Налаштування доступності
  • A-
    A+
«Возз’єднати Україну»: Нацполіція запустила новий мобільний додаток із пошуку зниклих дітей
Опубліковано 06 квітня 2023 року о 16:15

Сьогодні, 6 квітня, в Медіацентр Україна-Укрінформ заступник Голови Національної поліції України Олександр Фацевич презентував мобільний застосунок «Reunite Ukraine». Додаток, розроблений у партнерстві з американською компанією «Find My Parent», також допомагатиме возз’єднанню українських родин, які втратили зв'язок через війну або були незаконно депортовані.


Заступник Голови Національної поліції України наголосив, що мобільний додаток є складовою механізму комплексної системи пошуку зниклих дітей, з урахуванням потреб нашої країни в умовах війни:

“Це універсальний інструмент пошуку дітей, з якими втрачено зв’язок, а також возз’єднання членів сімей, які були внутрішньо переміщені, були змушені виїхати за межі України або незаконно депортовані до російської федерації, білорусі чи тимчасово окупованих територій України».

Мобільний додаток розроблено у співпраці з американською приватною компанією «Find My Parent», основною метою діяльності якої є розширення можливостей людей у всьому світі щодо пошуку та відновлення зв’язків зі своїми сім’ями за допомогою технологій штучного інтелекту.

Головна виконавча директорка та співзасновниця компанії "Find My Parent" Деніель Доура зазначила:

«За допомогою технологій ми можемо зробити так, аби діти об’єдналися зі своїми родинами швидко та ефективно. Ми розробили колективний додаток, тобто додаток, яким можуть користуватися багато людей для такої потреби, як повернення дітей в Україну. Адже діти є уразливою категорією населення, які можуть більше страждати від торгівлі людьми та навіть сексуальної експлуатації».

Олександр Фацевич підкреслив, що цей застосунок вдосконалить розшукову роботу поліції, яка набула особливої актуальності під час воєнної агресії росії:

«З початку повномасштабного вторгнення російських військ в Україну до органів поліції надійшло понад 11 тисяч звернень щодо зникнення дітей. Наразі поліція розшукує 381 дитину».

Окрім того, спікер зазначив, що за інформацією Національного інформаційного бюро, депортовано понад 19,5 тисяч українських дітей.

За даними різних міжнародних організацій, кількість переміщених дітей складає понад половину дитячого населення країни. Більше ніж 2 мільйони дітей переїхали в сусідні країни як біженці та близько 3 мільйонів дітей є внутрішньо переміщеними.

Олександр Фацевич зазначив, що крім членів сімей у додатку можуть зареєструватися небайдужі люди та передати відому їм інформацію про українських дітей, які перебувають у російській федерації чи на окупованих територія і відвідують там школи, дитсадки тощо.

«Якщо ми розшукаємо хоч одну дитину, возз’єднаємо хоча б одну сім’ю – це вже маленька перемога. Тому цей додаток ми використовуватимемо як ще один інструмент пошуку дітей, яких війна розлучила з рідними», - зазначив заступник Голови Національної поліції України.

Як це працює:

1. Завантажте безкоштовний додаток "Reunite Ukraine" в App Store або Google Play.

2. Створіть профіль, додавши інформацію та фотографії про себе та свою родину, зокрема тієї особи, яка розшукується. Чим більше інформації завантажується, тим ефективнішим є пошук.

3. Технологія штучного інтелекту Reunite Ukraine порівняє ваші дані із даними членів вашої родини, коли вони також створять профілі.

4. У разі збігу інформації між двома профілями працівники поліції здійснюють їхню перевірку.

5. Особи, дані яких збігаються в додатку та перевірені поліцією, отримують сповіщення та дають згоду на обмін повідомленнями.

6. Тепер ви можете швидко возз’єднатися зі своїми близькими, де б ви не були.


Управління комунікації

Національної поліції України


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux