У Добропіллі на Донеччині голова ДВК змусила членів комісії підписати чистий протокол

Вибори 2019

Після фіксації цього факту поліцією матеріали вилучила прокуратура.

Сьогодні, 31 жовтня, близько 14.00 до Добропільського відділку поліції Донецької області надійшло повідомлення на лінію «102» від громадянина, який повідомив, що зафіксував на одній з виборчих дільниць фальсифікацію документів. А саме – голова ДВК №140769 округу №50 змушувала членів комісії поставити свої підписи на чистих протоколах.

На місце негайно виїхала слідчо-оперативна група Добропільського відділу поліції, яка зафіксувала даний факт, опитала всі сторони, а також свідків інциденту. Після відібрання пояснень і збору необхідних матеріалів відомості про дану подію були внесені до Журналу єдиного обліку заяв та повідомлень.

В подальшому зібрані поліцейськими матеріали були вилучені співробітниками прокуратури «для вивчення».
Відтак слідчі очікують на сприяння від колег з правоохоронного відомства  і надання дієвої допомоги у притягненні винних до відповідальності.  

Наразі відкрито кримінальне провадження за статтею 158 Кримінального кодексу України – фальсифікація виборчих документів.Триває перевірка.

Нагадаємо, глава Нацполіції Сергій Князєв повідомив про готовність відомства оперативно реагувати на всі події у день виборів.

Департамент комунікації Національної поліції України

поліція
новини
вибори 2019