Поліція Київщини розшукала 16-річну дівчину, яка на квадроциклі загубилась в лісі

Розшук

Масштабна пошукова операція тривала упродовж ночі та не припинялась ні на хвилину. Поліцейські відшукали дівчину на відстані понад 20 км від дому.

Про зникнення дівчинки у Вишгородському районі до поліції повідомили схвильовані батьки.

До пошуків дитини були залучені ювенальні поліцейські, бійці полку поліції особливого призначення, кінологи, працівники Управління карного розшуку поліції Київщини, особовий склад Вишгородського відділу поліції, лісники та місцева громада.

Поділившись на групи, поліцейські разом із небайдужими громадянами по квадратно прочісували лісову гущавину та близько 5 ранку виявили покинутий транспортний засіб. За пів кілометри розшукали й налякану дівчину.

Як з’ясувалось, під час катання у квадроциклі раптом скінчилось пальне. Дівчинка намагалась самотужки повернутись до місця проживання, але заблукала у лісі.

На щастя, нічого лихого з нею не трапилось, жертвою злочинних посягань вона не стала. 

Поліцейські повернули дівчину вкрай переполоханим батькам. Наразі її життю та здоров’ю нічого не загрожує.

Варто зазначити, що упродовж доби ювенальні поліцейські Київщини розшукали ще двох дітей, які зникли  у містах Біла Церква та Вишгород. З родинами ювенальна поліція провела профілактичні бесіди щодо недопущення таких випадків у майбутньому.

Поліція Київщини закликає батьків відповідально  ставитись до відпочинку своїх дітей, а у разі зникнення неповнолітніх негайно телефонувати на спецлінію «102»!

Відділ комунікації поліції Київської області