На Луганщині відбулись тактико-спеціальні навчання поліцейських

Превентивна робота

Протягом тижня співробітники підрозділів поліції області вдосконалювали свої навички зі стрільбі з різних видів зброї, надання домедичної допомоги, тактичної медицини та евакуації поранених, відпрацьовували прийоми тактичної підготовки, оновлювали знання з картографії та орієнтування на незнайомій місцевості, проходили інженерну підготовку та отримували навички із мінно-вибухової справи.

Окрім вогневої та тактичної підготовки поліцейські відпрацювали застосування бронетехніки для прикриття піших підрозділів, тактику дій на мобільних та стаціонарних блокпостах при виявленні та затриманні осіб, які переміщуються зі зброєю, відпрацювали розвідку незнайомої місцевості силами малих груп.

Сьогодні, за заняттями бійців батальйону поліції особливого призначення ГУНП та батальйону «Луганськ-1 імені Героя України Сергія Губанова» спостерігав очільник поліції Луганщини Олег Григоров.

- Впевнений що такі заняття дають змогу кожному співробітнику поліції вдосконалити навички та відпрацювати алгоритми дій під час конкретних нештатних ситуацій, закріпити теоретичні знання на практиці та виправити виявлені недоліки, - зазначив, звертаючись до поліцейських, Олег Григоров.

Загалом протягом тижня спеціальну підготовку, під керівництвом досвідчених інструкторів КОРДу, пройшли більшість співробітників Луганського гарнізону поліції.

Відділ комунікації поліції Луганської області

Матеріали для ЗМІ