У нетверезого керманича в салоні авто вилучено гранати та вибухівку

Новини з регіонів та ін. сайтів

Чоловік повертався з застілля додому, коли його зупинив наряд ГРПП. Всередині машини під сидінням та в бардачку вилучено 5 гранат та близько 400 грамів вибухової речовини. Йому загрожує і адміністративна, і кримінальна відповідальність.

До функцій груп реагування поліції, яких по регіону щодня виїжджає близько 40 екіпажів, входить не тільки оперативне реагування на всі заяви та повідомлення громадян, а й контроль за дорожньою безпекою. В рамках своїх повноважень щодня співробітники ГРПП фіксують від 150 до 200 порушень правил дорожнього руху та відсторонюють від керування до 15 потенційних вбивць, що сіли за кермо у стані сп’яніння.

Так, сьогодні близько 4-ї ранку у Костянтинівському районі увагу поліцейського наряду привернув транспортний засіб, що «виляв» дорогою. Після його зупинки причини такого водіння стали зрозумілими – водій перебував під дією алкоголю.

Чоловік 1971 року народження пояснив, що повертався додому з гостей. При огляді салону авто під водійським сидінням та у бардачку поліцейські вилучили 3 РГД та 2 – Ф-1, а також вибухівку.

«Про всяк випадок», - стандартне пояснення чують поліцейські щоразу, коли нейтралізують небезпеку до того, як постраждають мирні громадяни.

За перебування за кермом у нетверезому стані водія притягнуто до адміністративної відповідальності (ст.130 Кодексу України про адміністративні правопорушення), а за небезпечний вміст транспортного засобу передбачена кримінальна відповідальність (ст.263 Кримінального кодексу України).

Вилучене спрямовано на експертизу.

Відділ комунікації поліції
Донецької області

 

Матеріали для ЗМІ

Фото