«Знання, що рятують життя»: американські парамедики навчали тернопільських поліцейських надавати домедичну допомогу

Міжнародна співпраця

Тренінг з надання домедичної допомоги в умовах бойових дій організувала для співробітників поліції Тернопільщини міжнародна благодійна організація "Global Response Management". Своїми знаннями та навичками з правоохоронцями ділилися парамедики, які працювали у «гарячих» точках світу.

Як розповідає тактичний парамедик Деніел Тейлор, їхня організація проводить тренінги з тактичної медицини для представників тероборони, цивільних та військових парамедиків у різних куточках України. Інструктори розповіли поліцейським про сучасні підходи у наданні невідкладної допомоги постраждалому, а також алгоритм дій залежно від зони небезпеки.

«Перш за все, наше завдання – запобігти смертям, якщо це можливо. Ми навчали правоохоронців, як зупинити масивну кровотечу, як перевірити стан дихальних шляхів, як запобігти гіпотермії, як розпізнати травму голови», - розповідає Деніел Тейлор.

Для практичного відпрацювання кожної навички з надання допомоги правоохоронці поділились на групи. Вони навчались зупиняти кровотечі на кінцівках за допомогою різних видів джгутів, оцінювати стан травмованого та правильно транспортувати його.

«Поліцейські дуже вмотивовані та зацікавлені в отриманні нових знань. Ми відчуваємо великий зворотній зв’язок від них», - зазначає Деніел Тейлор.

За словами старшого інспектора Кременецького райвідділу поліції Олександра Бойка, відпрацьовані навички під час тренінгу дуже цінні. Чітке знання алгоритму дій допоможе поліцейським зорієнтувати в екстреній ситуації та надати першу допомогу постраждалому.

«Нас навчали, як рятувати свого колегу на полі бою, як правильно накладати постраждалому турнікет, щоб зупинити масивну кровотечу. Ці знання є дуже важливими у ситуації, коли обмаль часу, а діяти потрібно невідкладно», - зауважує правоохоронець.

Американські парамедики вручили поліцейським свідоцтва про завершення курсу домедичної допомоги та передали індивідуальні аптечки, укомплектовані за сучасними вимогами.

Відділ комунікації поліції Тернопільської області 

 

 

поліція
новини
порятунок