На Рівненщині поліцейські повідомили про підозру учасникам злочинної групи у підробці ПЛР-довідок 

Майнові злочини

Слідчі Рівненського районного управління поліції зібрали достатньо доказів і за процесуального керівництва Рівненської окружної прокуратури повідомили двом жителям області про підозру у підробленні і збуті довідок із негативним результатом на COVID-19.

Нагадаємо, за оперативного супроводу працівників управління СБУ в Рівненській області злочинну діяльність «фахівців» задокументували у травні цьогоріч. 

У рамках кримінального провадження, розпочатого за частиною 3 статті 358 Кримінального кодексу України, поліцейські встановили, що 28-річний рівнянин, за попередньою змовою із 18-річним жителем міста Березне, виготовляли і продавали підроблені довідки про негативні результати ПЛР-тесту на відсутність коронавірусної хвороби для перетину кордону, а відтак — уникнення обов'язкової 14-ти денної самоізоляції.

Старший чоловік, який здійснював пасажирські перевезення за межі України, знаходив клієнтів, дані яких передавав молодшому спільнику. Той, своєю чергою, «виготовляв» довідки із негативним результатом досліджень на COVID. Вартість однієї становила від 300 до 600 гривень. Їх пропонували жителям України та іноземцям. 

Підозрюваним, які зізнаються у скоєному, загрожує позбавлення волі на строк до п’яти років.

Відділ комунікації поліції Рівненської області
 

шахрайство