У Нікополі працівники внутрішньої безпеки Нацполіції затримали чоловіка за спробу підкупу керівника поліцейського відділення

Корупція

10 тисяч гривень він запропонував посадовцю Дніпропетровської поліції за повернення вилученого автомобіля-двійника. Затриманому вже оголошено про підозру та поміщено до ІТТ поліції Дніпропетровщини.

До Дніпропетровського управління Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України надійшов рапорт начальника відділення в сфері транспорту слідчого відділу Нікопольського ВП поліції Дніпропетровщини. 41-річний підполковник поліції повідомив, що один з місцевих мешканців – фігурант кримінального провадження, розпочатого за ст.290 (Знищення, підробка або заміна номерів вузлів та агрегатів транспортного засобу) КК України – пропонує йому неправомірну вигоду. 10 тисяч гривень чоловік обіцяв в обмін на повернення вилученого автомобіля-двійника «БМВ-525».

29-річний житель Нікополя зібравши обіцяну суму, приніс її до службового кабінету посадовця поліції, де його і затримали працівники поліції. Працівники внутрішньої безпеки НПУ, слідчі Нікопольського відділу поліції, за процесуального керівництва місцевої прокуратури, затримали чоловіка в порядку ст.208 КПК України.

За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ч.3 ст.369 (Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) КК України. Затриманому  оголошено підозру та доставлено до ізолятора тимчасового тримання №3 Головного управління Нацполіції у Дніпропетровській області. Йому загрожує до 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна або без такої.

Також, сьогодні, 1 березня, працівники внутрішньої безпеки Нацполіції затримали мешканця Сумської області. Чоловік намагався уникнути кримінальної відповідальності за нанесення тілесних ушкоджень. З цією метою він передав начальникові відділення слідчого підрозділу Сумського ВП обласної поліції 200 доларів США.  

Працівники Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України нагадують, що за втягнення правоохоронців до корупційних дій, незалежно від розміру неправомірної вигоди, передбачена кримінальна відповідальність.

Загалом, лише за два місяці 2018 року, працівники підрозділів ДВБ НПУ задокументували 50 епізодів дачі хабара.

Департамент внутрішньої безпеки

Національної поліції України