На Миколаївщині посадовець Держспоживслужби затриманий на передачі трьох тисяч доларів неправомірної вигоди

Корупція

Чиновник одного з підрозділів Держспоживслужби у Миколаївській області був викритий у адміністративному правопорушенні працівниками поліції захисту економіки регіону. Аби залагодити питання, посадовець передав три тисячі доларів США начальникові відділу поліції Миколаївській області. 

Працівники Управління захисту економіки поліції в Миколаївській області виявили в діях очільника одного з управлінь Держспоживслужби адміністративне правопорушення, передбачене ст.172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення. 

Щоб уникнути складання відповідного протоколу та відповідальності, посадовець спробував домовитися з поліцією. Він пообіцяв начальникові відділу протидії корупції УЗЕ НПУ неправомірну вигоду. 

Майор поліції відразу повідомив керівництво про пропозицію та рапортував до Миколаївського Управління ДВБ НПУ. За матеріалами внутрішньої безпеки військовою прокуратурою Південного регіону України було розпочато кримінальне провадження. 

Зустрівшись з посадовцем поліції, чиновник передав йому конверт з грошима. На місці події хабародавця затримали працівники внутрішньої безпеки, захисту економіки, поліції Миколаївщини та військової прокуратури на підставі ст.208 КПК України.

Наразі тривають заходи щодо оголошення службовцю підозри. Санкція ст. 369 Кримінального кодексу України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років.

Департамент внутрішньої безпеки
Національної поліції України