Під Шевченківським районним судом столиці активісти перекрили виїзд службового автотранспорту (ОНОВЛЕНО, ДОДАНО ВІДЕО)

Інформація

На місці події правоохоронці проводять з громадянами профілактично-роз’яснювальну роботу аби відновити правопорядок.

Сьогодні в Шевченківському районному суді міста Києва відбувається  засідання з розгляду справи щодо вбивства Павла Шеремета. На теперішній час група активістів заблокувала виїзд службового транспорту з території суду. Правоохоронці проводять з громадянами роз’яснювальну роботу аби відновити правопорядок та забезпечити безперешкодний проїзд службового автотранспорту.

Зібрані відомості за цим фактом внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Відділом дізнання Шевченківського управління столичної поліції відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 343 «Втручання в діяльність працівника правоохоронного органу, судового експерта, працівника державної виконавчої служби, приватного виконавця» Кримінального кодексу України.

Наголошуємо: правоохоронці в межах своєї компетенції та службових повноважень негайно реагуватимуть на порушення вимог чинного законодавства, а порушники нестимуть адміністративну або кримінальну відповідальність.

 

ОНОВЛЕНО

На прохання поліцейських припинити протиправні дії активісти не реагували. Натомість стали палити та кидати фаєри, петарди, каміння та палиці у бік правоохоронців. Аби забезпечити проїзд службового транспорту правоохоронці відтіснили блокувальників та зробили коридор для проїзду спецавтомобіля.

У рамках відкритого кримінального провадження слідчі нададуть правову оцінку діям кожного з учасників цієї події.

Наразі поліцейські продовжують забезпечувати правопорядок біля районного суду.

 

Відділ комунікації поліції Києва

поліція
новини