Керівництво Департаменту стратегічних розслідувань завітали до дітей підшефної школи-інтернат із подарунками

Інформація

Сьогодні, 13 жовтня, поліцейські завітали до Боярської спеціальної школи-інтернат, якою опікуються вже декілька років поспіль.

На сьогодні у цьому спеціальному закладі навчається 90 учнів. Співробітники Департаменту постійно відвідують своїх підопічних, цікавляться їхнім життям та турбуються проблемами дітей і, за доброю традицією, сьогодні завітали до вихованців школи.

Під час спілкування дітлахи розповіли про свої успіхи у навчанні, своє учнівське життя та похизувалися виробами, зробленими власноруч. Один з них подарували поліцейським. Але найцінніший подарунок – це радісні дитячі посмішки. Правоохоронці теж прийшли не з порожніми руками. Діточки отримали смаколики, а школа – необхідну комп’ютерну та іншу техніку.

Адміністрація подякувала правоохоронцям за багаторічну плідну працю та небайдужість за долю дітей. Своєю чергою, керівник Департаменту Валентин Копаєв зазначив, що наша місія - не тільки боротьба зі злочинністю, але й піклування про підростаюче покоління. Врешті-решт, саме для цього всі ми живемо та працюємо. 

Поліцейські пообіцяли, що незабаром завітають у гості, аби знов побачити щасливі очі та радісні посмішки своїх маленьких друзів.

Подарунок, отриманий від малечі, вже знайшов місце у стінах Департаменту стратегічних розслідувань.

Департамент стратегічних розслідувань

Національної поліції України

поліція
новини
ДСР
діти