Запуск системи автоматичної фіксації порушень Правил дорожнього руху

Запуск системи автоматичної фіксації порушень Правил дорожнього руху

 

Передумови створення системи

На сьогодні в нашій державі склалася катастрофічна ситуація у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху. Масштаби дорожньо-транспортного травматизму в Україні значно випереджають аналогічні показники більшості держав світу. За наявними статистичними даними, у середньому в Україні щодоби внаслідок ДТП гине 9 осіб, 90 осіб зазнають тілесних ушкоджень. Однією з основних причин дорожньо-транспортних пригод є перевищення максимально дозволеної швидкості руху транспортного засобу

Попри всі перестороги, заперечення і несприйняття цієї системи з боку окремих політиків та представників громадськості, найбільш дієвим, ефективним та безальтернативним механізмом контролю за швидкісним режимом на дорогах держави буде запровадження системи автоматичної фіксації порушень Правил дорожнього руху. Така система на сьогодні працює в більшості країн Європейського Союзу та розвинутих країн світу, причому їх досвід свідчить, що запровадження цієї системи радикально змінило ситуацію з безпеки на дорогах у кращий бік. Наприклад, у сусідній Польщі після запровадження системи автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху кількість ДТП по державі зменшилася на 30%!

Робота системи автофіксації та розміщення приладів контролю

Система фіксації адміністративних правопорушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху в автоматичному режимі (далі – Система) на цей час фіксує такі порушення Правил дорожнього руху, як перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів та порушення правил руху і зупинки на смузі для маршрутних транспортних засобів.

Фіксація правопорушень здійснюється комплексами автоматичної фіксації - стаціонарні технічні засоби (прилади контролю), що дають змогу в автоматичному режимі здійснювати виявлення та фотозйомку або відеозапис подій, що містять ознаки адміністративних правопорушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху.

Упровадження стаціонарних технічних засобів (приладів контролю) на автомобільних дорогах загального користування державного значення покладено на власників таких доріг, на  автомобільних дорогах загального користування місцевого значення, вулицях і дорогах у містах та інших населених пунктах – на органи місцевого самоврядування. Такі прилади розміщуються в аварійно небезпечних місцях (ділянках) та/або місцях (ділянках) концентрації дорожньо-транспортних пригод на автомобільних дорогах загального користування державного значення, на  автомобільних дорогах загального користування місцевого значення,  на вулицях і дорогах міст та інших населених пунктів.

Місця встановлення стаціонарних технічних засобів (приладів контролю) письмово погоджуються з відповідним уповноваженим органом Національної поліції.

Актуальну інформацію щодо адрес розміщення комплексів автоматичної фіксації можна переглянути тут.

Департамент патрульної поліції Національної поліції України визначено уповноваженим органом Національної поліції України щодо накладення адміністративних стягнень у справах про адміністративні правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовані в автоматичному режимі.

Відповідно до вимог Правил дорожнього руху у населених пунктах дозволена швидкість руху не більше 50 км/год, а в місцях де створені дорожні умови, що дають можливість рухатися з більш високою швидкістю, дозволена швидкість руху, за рішенням власників доріг за погодженням з Національною поліцією, може бути збільшена. На автомобільних дорогах за межами населених пунктів дозволена швидкість руху транспортних засобів – не більше 90 км/год, на автомобільних дорогах з розділювальною смугою – не більше 110 км/год, на автомагістралях – не більше 130 км/год.

Під час винесення постанови за перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів на 20 км/год, що фіксується в автоматичному режимі, враховується допустима похибки, яка  закладена у приладі контролю, але не більше ніж ±3 км/год.

Наприклад, у місті Києві рух транспортних засобів дозволяється із швидкістю не більше 50 км/год. Під час проведення вимірювання ураховується максимальна похибка приладів контролю, які наразі функціонують у місті, що становить ±2 км/год. Отже, у разі фіксації комплексом автоматичної фіксації швидкості руху транспортного засобу понад 72  км/год (50+20+2), тобто якщо показник швидкості руху транспортного засобу дорівнює 73  км/год та більше, накладатиметься стягнення у вигляді штрафу.

Відповідно до рішення КМДА з 1 квітня до 1 листопада на відповідних автодорогах міста Києва (наприклад Проспект Бажана в сторону міста Бориспіль) –дозволено рух транспортних засобів зі швидкістю 80 км/год. Отже, у разі фіксації комплексом автоматичної фіксації швидкості руху транспортного засобу понад 102 км/год (80+20+2), тобто якщо показник швидкості руху транспортного засобу дорівнює 103 км/год та більше, накладатиметься стягнення у вигляді штрафу.

Після фіксації події Системою інформація надходе до центру обробки даних автоматичної фіксації порушень Правил дорожнього руху Департаменту патрульної поліції, де розглядається уповноваженим поліцейським, з врахуванням  відомостей отриманих з відповідних баз даних (реєстрів), необхідних для винесення постанови про накладення адміністративного стягнення за правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовані в автоматичному режимі.

Адміністративну відповідальність за правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовані в автоматичному режимі, несе відповідальна особа:
- фізична особа або керівник юридичної особи, за якою зареєстровано транспортний засіб;
- належний користувач відповідного транспортного засобу, якщо відповідні дані внесено в Єдиний державний реєстр транспортних засобів

У разі якщо транспортний засіб зареєстровано за межами території України до адміністративної відповідальності притягається особа, яка ввезла такий транспортний засіб на територію України. Постанова може виноситися без участі особи, яка притягається до адміністративної відповідальності. Постанова про накладення адміністративного стягнення, що не була виконана шляхом сплати 50 відсотків розміру штрафу протягом десяти днів з дня її винесення, друкується та надсилається відповідальній особі рекомендованим листом з повідомленням на адресу місця реєстрації (проживання) фізичної особи (місцезнаходження юридичної особи) або вручається особі, яка ввезла транспортний засіб (іноземна реєстрація) на територію України, відповідними підрозділами Державної прикордонної служби України. Постанова набирає законної сили після її вручення особі або отримання поштового повідомлення про вручення або про відмову в її отриманні, або повернення поштового відправлення з позначкою про невручення або після сплати 50 відсотків розміру штрафу (у період з дня винесення постанови до закінчення 10 днів з дня вручення такої постанови або отримання поштового повідомлення про вручення, або про відмову в її отриманні, або повернення поштового відправлення з позначкою про невручення).

Куди звертатись, для отримання інформації, посилання на кабінет водія, і сайт де можна побачити порушення
За посиланням, яке міститься на лицьовому боці Постанови  можна перейти на адресу веб-сайту в мережі Інтернет для ознайомлення із зображенням чи відеозаписом транспортного засобу в момент вчинення адміністративного правопорушення та Постановою в електронній формі. Сервіс перевірки подій з ознаками адміністративних правопорушень у сфері безпеки дорожнього руху доступний за посиланням, а також в електронному кабінеті водія.

Що потрібно зробити власнику, якщо авто керує не він
Враховуючи особливості накладення стягнення при розгляді справ про адміністративні правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовані в автоматичному режимі,  рекомендується своєчасно внести відомості про належного користувача до Єдиного державного реєстру транспортних засобів через:
- територіальні органи з надання сервісних послуг МВС;
- вебдодаток, розміщений на офіційному вебсайті Головного сервісного центру МВС.

У разі, якщо відносно відповідальної особи або особи, яка ввезла транспортний засіб на територію України, вже винесено Постанову, законом передбачено звільнення від адміністративної відповідальності, якщо протягом 20 календарних днів з дня вчинення відповідного правопорушення, або з дня набрання Постановою законної сили:
- особа, яка керувала транспортним засобом на момент вчинення зазначеного правопорушення, звернулася особисто до уповноваженого підрозділу Національної  поліції, із заявою про визнання зазначеного факту адміністративного правопорушення та надання згоди на притягнення до адміністративної відповідальності, а також надала документ (квитанцію) про сплату відповідного штрафу.

Заява також може бути подана через офіційний вебсайт МВС за умови електронної ідентифікації особи з використанням кваліфікованого електронного підпису.

Оплата штрафу, або оскарження постанови
Для здійснення оплати штрафу можна перейти за посиланням по QR-коду, який зазначено на лицьовому боці Постанови, скористатися платіжними інструментами на офіційному вебсайті МВС (за посиланням https://bdr.mvs.gov.ua/), в електронному кабінеті водія або в застосунку "Дія", а також платіжними системами та сервісами, які функціонують в України на законних підставах, в тому числі послугами банків України. Відповідно КУпАП перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів більш як на 20 км/год, тягне за собою накладення штрафу у розмірі 340 грн., а у разі перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів більш як на 50 км/год – 1700 грн.

У разі сплати штрафу у період з дня винесення постанови до закінчення 10 днів з дня вручення такої постанови або отримання поштового повідомлення про вручення, або про відмову в її отриманні, або повернення поштового відправлення з позначкою про невручення, сплата становитиме  50% від загальної суми, та постанова буде вважатись виконаною. Загальний строк оплати штрафу – 30 днів з набрання законної сили постановою. Скаргу на Постанову може бути подано протягом десяти днів з дня набрання Постановою законної сили у вищестоящий орган (вищестоящій посадовій особі) або в районний, районний у місті, міський чи міськрайонний суд, у порядку, визначеному Кодексом адміністративного судочинства України. Кошти від штрафів порушень Правил дорожнього руху, які зафіксовані в автоматичному режимі будуть направлятись виключно в двох напрямках: – фінансування та покращення дорожньої інфраструктури та на безпеку дорожнього руху.

Нормативні підстави винесення штрафу
- кодекс України про адміністративні правопорушення;
- закон України «Про дорожній рух»;
- закон України «Про Національну поліцію»;
- постанова Кабінету Міністрів України від 10 листопада 2017 року №833 «Про функціонування системи фіксації адміністративних правопорушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху в автоматичному режимі»;
- постанова Кабінету Міністрів України від 10 жовтня 2001 року №1306 «Про Правила дорожнього руху»

Порядок вручення і невручення Постанови
Днем отримання Постанови є дата, зазначена в поштовому повідомленні про вручення її відповідальній особі або повнолітньому члену сім’ї такої особи. У разі якщо відповідальна особа  відмовляється від отримання Постанови, днем отримання постанови є день проставлення в поштовому повідомленні відмітки про відмову в її отриманні. У разі невручення Постанови адресату днем отримання постанови вважається день повернення поштового відправлення з позначкою про невручення до центру обробки даних автоматичної фіксації порушень Правил дорожнього руху Департаменту патрульної поліції. Постанови, які винесені відносно осіб, які ввезли транспортні засоби (іноземна реєстрація) на територію України, вручаються при перетині державного кордону України представниками підрозділів Державної прикордонної служби України.

Інформація на офіційних сайтах
- на офіційних веб-сайтах МВС та Національної поліції можна буде дізнатися наступну інформацію щодо функціонування Системи та пов’язаних із цим питань:
- типовий зразок заяви про визнання факту правопорушення та надання згоди на притягнення до адміністративної відповідальності;
- адреси місць розміщення приладів контролю;
- реквізити для оплати штрафу за адміністративні правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовані в автоматичному режимі;
- бланки заяв щодо зміни належного користувача транспортних засобів.

Інформація про розміщення приладів контролю, з якою швидкістю і по якій смузі дозволено керувати.
Інформація про розміщенні приладів контролю публікується на офіційних вебсайтах МВС та Національної поліції. В місця розміщення приладів контролю встановлюються відповідні інформаційно-вказівні дорожні знаки.

Інші заходи щодо фіксації швидкісного режиму
Крім цього, патрульна поліція і надалі буде використовувати лазерні вимірювачі швидкості TruCAM, а також «фантомні камери», які дозволяють вимірювати швидкість руху зустрічного автотранспорту.

МАПА ТУТ 


Розміщення камер на дорогах державного значення

Індекс дороги Назва дороги Місце, км Дозволена швидкість
М-01 Київ - Чернігів - Нові Яриловичі 113+864 50 км/год
М-03 Київ - Харків -  Довжанський 49+150 110 км/год
М-03 Київ - Харків - Довжанський 101+350 110 км/год
М-03 Київ - Харків - Довжанський 101+400 110 км/год
М-03 Київ - Харків - Довжанський 324+515 90 км/год
М-03 Київ - Харків - Довжанський 319+374 50 км/год
М-05 Київ - Одеса 15+250  50 км/год
М-05 Київ - Одеса  15+740 50 км/год
М-05 Київ - Одеса 19+400 50 км/год
М-05 Київ - Одеса 24+400 70 км/год
М-05 Київ - Одеса 24+700 70 км/год
М-05 Київ - Одеса 28+450 70 км/год
М-05 Київ - Одеса 28+870 110 км/год
М-05 Київ - Одеса 35+240 50 км/год
М-05 Київ - Одеса 35+352 50 км/год
М-05 Київ - Одеса 294+260 50 км/год
M-05 Київ-Одеса 248+169 110 км/год
М-05 Київ-Одеса 253+462 110 км/год
М-05 Київ-Одеса 465+483 110 км/год
М-06 Київ - Чоп 21+730 70 км/год
М-06 Київ - Чоп 21+810 70 км/год
М-06 Київ - Чоп 46+050 110 км/год
М-06 Київ - Чоп 49+700 110 км/год
М-06 Київ - Чоп 66+250 110 км/год
М-06 Київ - Чоп (Буськ, в обох напрямках) 490+400  50 км/год
М-06 Київ - Чоп (Солонка, у Львів) 555+730 50 км/год
М-06 Київ - Чоп (Солонка, зі Львова) 555+662  50 км/год
М-06 Київ-Чоп 94+461 110 км/год
М-06 Київ-Чоп 94+686 110 км/год
М-06 Київ-Чоп 97+297 110 км/год
М-06 Київ-Чоп 97+627 110 км/год
М-06 Київ-Чоп 158+305 110 км/год
М-06 Київ- Чоп 230+853 110 км/год
М-06 Київ-Чоп 174+600 110 км/год
М-06 Київ-Чоп 127+246 110 км/год
М-07 Київ - Ковель - Ягодин 23+550 50 км/год
М-07 Київ - Ковель - Ягодин 30+600 90 км/год
М-07 Київ - Ковель - Ягодин 37+700 50 км/год
М-07 Київ - Ковель - Ягодин 44+100 90 км/год
М-22 Полтава-Олександрія 30+459 50 км/год
Н-01 Київ - Знамянка 26+050 50 км/год
Н-01 Київ - Знамянка 26+088 50 км/год
Р-01 Київ - Обухів  30+000 50 км/год
Р-01 Київ - Обухів  30+110 50 км/год

 

             

Індекс дороги Назва дороги     Місце, км   

Напрямок спрямування

приладу фіксації 

Координати  

Обмеження

швидкісного режиму 

М-03 Київ - Харків - Довжанський  155+696  у напрямку міста Київ 

 50.225551501,

 32.506604115 

 110 км/год
М-11 Львів - Шегині 16+153 у напрямку міста Львів

49.80489745

23.817576377

50 км/год
М-10 Львів-Краковець 21+671 у напрямку міста Львів

49.910128008

23.740702583

50 км/год
М-10 Львів-Краковець 53+580 у напрямку смт Краковець

49.934776252

23.332832303

50 км/год
М-10 Київ-Чоп 528+459 у напрямку міста Луцьк

49.901947333

24.149546479

50 км/год
М 10-01 Західний обхід м. Львова 3+360 у напрямку с. Рясне-Руське

49.838564209

23.899195477

50 км/год
Р-01 Київ-Обухів 9+784 у напрямку міста Київ

50.261512088,

30.618615795

50 км/год
Р-01 Київ-Обухів 9+994 у напрямку міста Обухів

50.259383011,

30.620388516

50 км/год
Р-01 Київ-Обухів 3+441 у напрямку міста Київ

50.308709137,

30.571787545

50 км/год
Р-01 Київ-Обухів 3+461 у напрямку міста Обухів

50.308101724,

30.572394639

50 км/год
Н-22 Устилуг-Луцьк-Рівне 82+575 у напрямку міста Луцьк

50.744346832,

25.243019272

50 км/год
Н-22 Устилуг-Луцьк-Рівне 95+200 у напрямку міста Луцьк

50.746036018,

25.411222638

50 км/год
М-19 Доманове-Ковель-Чернівці-Тереблече 129+788 у напрямку міста Ковель

50.879893631,

25.222557619

50 км/год
М-07 Київ-Ковель-Ягодин 444+971 у напрямку міста Любомль

51.202459843,

24.663809295

50 км/год
Н-07 Київ-Суми-Юнаківка 60+426 м. Київ

50.595152,

31.667563833

50 км/год
М-01-02 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі південний підхід до м. Чернігова 6+414 м. Київ

51.413657714,

31.30561191

50 км/год
М-02

Кіпті-Глухів-Бачівськ

 

43+993 у напрямку Батурину

51.137981137,

31.77878287

50 км/год
М-02 Кіпті-Глухів-Бачівськ 125+385 с. Бобрик

51.329269432,

32.894985735

50 км/год
М-06 Київ-Чоп 685+309 с. Долинівка

48.887983156

23.250157489

50 км/год
М-21 Виступовичі-Житомир-Могилів-Подільський 294+619 м. Вінниця

49.320199139,

28.501113591

50 км/год
М-21 Виступовичі-Житомир-Могилів-Подільський 294+567 м. Житомир

49.320542206,

28.501842865

50 км/год
М-30 Стрий-Умань-Дніпро-Ізварине 371+527 м. Хмельницький

49.258878911,

28.298919312

50 км/год
М-30 Стрий-Умань-Дніпро-Ізварине 404+377 м. Вінниця

49.204126628,

28.604424435

50 км/год
М-30 Стрий-Умань-Дніпро-Ізварине 404+640 м. Умань

49.202932779,

28.607569741

50 км/год

                 

Розміщення камер у межах м. Києва Дозволена швидкість
Вул. Олени Теліги, 37                                                         50 км/год
Шосе Набережне , 4                                                       80 км/год
(З 1 листопада - по 1 квітня) 50 км/год
Бульвар Чоколівський, 24                                                       50 км/год
Вулиця Братиславська, 18                                                       50 км/год
Вулиця Дніпровська набережна / вулиця Причальна                                                       50 км/год
Південний мостовий перехід на Лівий берег                                                       50 км/год
Південний мостовий перехід на Правий берег                                                       50 км/год
Площа Харківська  (лівий проїзд)                                                       50 км/год
Площа Харківська  (правий проїзд)                                                       50 км/год
Проспект Героїв Сталінграда, 25                                                       50 км/год
Північний міст на Лівий берег                                                       50 км/год
Північний міст на Правий берег                                                       50 км/год
Проспект Броварський  / станція метро Лівобережна                                                       50 км/год
Проспект Броварський / вулиця Будівельників                                                       50 км/год
Проспект Володимира Маяковського, 56                                                       50 км/год
Проспект Володимира Маяковського, 65                                                       50 км/год
Дружби народів бульвар, 27                                                       50 км/год
Дружби народів бульвар, 36                                                       50 км/год
Столичне шосе, 58 в напрямку м. Київ                                                       50 км/год
Столичне шосе, 58 в напрямку м. Обухів                                                       50 км/год

 

Розміщення камер у містах України

Дозволена швидкість
м. Житомир (вул. Перемоги, 86)
(у напрямку вулиці Миколи Сціборського)
50 км/год
м. Житомир ( Чуднівський міст)
(у напрямку Качинського)
50 км/год
м. Житомир (Чуднівський міст)
(у напрямку Радивилівська)
50 км/год
   

м. Кропивницький (вул. Яновського, 65)
 (у напрямку вул. Ушакова)

50 км/год

м. Кропивницький (вул. Холодноярська, 196)
 (у напрямку вул. Короленка)

50 км/год

м. Кропивницький (вул. Полтавська, 40)
(у напрямку пл. Дружби Народів)

50 км/год
   
м. Львів ( вул. Володимира Великого, 18)
(у напрямку вулиці Стрийська)
50 км/год
   

м. Львів (вул.Хуторівка, 8)
(у напрямку просп. Червоної Калини)

50 км/год

м. Харків (просп. Московський, 118)
(у напрямку вул. Соїча)

50 км/год
   
м. Черкаси (вул. Благовісна, 36/47)
(у напрямку вулиці Грушевського)
50 км/год
м. Черкаси (вул. Благовісна, 341/40)
(у напрямку вулиці Кривалівська)
50 кмгод
м.Черкаси (вул.Надпільна, 208)
(у напрямку вулиці Івана Франка)
50 км/год
м. Черкаси (пр-т Хіміків, 30)
(у напрямку В'ячеслава Галви)
50 км/год
   
м. Чернігів (вул. Рокосовського, 12, корп.2)
( у напрямку вулиці Захисників України)
50 км/год
м. Чернігів (пр-т Миру, 241А)
( у напрямку вулиці Льотна) 
50 км/год
м. Чернігів (пр-т Миру 296)
(у напрямку вулиці Володимира Дрозда)
50 км/год

 

  Напрямок спрямування приладу Координати GPS Обмеження швидкісного режиму
м. Запоріжжя       
вул. Будинок Відпочинку (поворот до музею) у напрямку міст Преображенського

47.855468801,

35.06463441

50 км/год
вул. Істоміна,125а у напрямку Нікопольське шосе

47.852352517,

35.015575611

50 км/год
Дніпро ГЕС у напрямку центра міста

47.871929751,

35.08190457

50 км/год
м. Кривий Ріг
вул. Волгоградська, 11 в напрямку вул. Марійська

47.926452908,

33.387491642

50 км/год
вул. Волгоградська, 13 в напрямку вул.Медова

47.924042572,

33.387548028

50 км/год
м. Кременчук      
вул.Андрія Ковальова, 17 у напрямку вулиці Козацька

49.110197156,

33.437328367

50 км/год
просп. Свободи, 69-А  у напрямку вулиці Родимцева

49.096474833,

33.431396787

50 км/год
місто Мелітополь
просп. Богдана Хмельницького, 23 у напрямку вул. Сєдовців

46.838726398,

35.372520773

50 км/год
м. Полтава
вул. Європейська, 155 вул. Автобазівська

49.565620043,

34.529753953

50 км/год
вул. Світанкова,14 вул. Юрія Тимошенка

49.578069765,

34.492449277

50 км/год
вул. Маршала Бірюзова, 32 вул. Героїв-пожежних

49.59987226,

34.515139886

50 км/год
вул. Маршала Бірюзова, 35/14 вул. Квітки Цісик

49.599615147,

34.51403095

50 км/год
вул. Великотирнівська, 19 вул. Івана Мазепи

49.577323675,

34.492615293

50 км/год
вул. Героїв АТО, 31 вул. Квіткова

49.573296955,

34.52763214

50 км/год
м. Харків
просп. Науки, 12 просп. Незалежності

50.011854607,

36.22751934

50 км/год
просп. Науки, 60-А вул.Новгородська

50.033229588,

36.221052881

50 км/год
просп. Науки, 7-В вул.Бакуліна

50.01217182,

36.22698202

50 км/год
просп. Московський, 86-А вул. Нікітіна

49.990601146,

36.260815829

50 км/год
просп. Льва Ландау, 27 вул.Маршала Федоренка

49.933400125,

36.275503957

50 км/год
вул. Полтавський Шлях, 62-Б вул. Євгена Котляра

49.986835515,

36.204699581

50 км/год
вул. Полтавський Шлях, 79 вул. Семінарська

49.986559377,

36.203379432

50 км/год
Білгородське Шосе, 1 вул. Комуни

50.032591101,

36.264123886

50 км/год
Білгородське шосе, 2 вул. Дерев'янка

50.031638731,

36.263520742

50 км/год
м. Миколаїв
просп. Героїв України, 9-Т  вул. Пушкінська

46.986318969,

31.998382908

50 км/год
просп. Героїв України, 20 Київське шосе

47.002175055,  

31.99697919

50 км/год
просп. Богоявленський, 140 вул. 295-ї Стрілецької Дивізії

46.917921563,

32.045738198

50 км/год
просп. Богоявленський, 125  вул. Старофортечна

46.918633525,

32.045615133

50 км/год
 м. Хуст
вул.Львівська, 157 вул. 9-го травня

48.187238243,

23.300804641

50 км/год
вул. Івана Франка,165 центр міста 

48.157288931,

23.304786611

50 км/год
вул.Волошина, 81  центр міста ( фіксація заднього номеру)

48.180013227,

23.279630358

50 км/год
м. Чернівці      
Старожучківський Шлях  у напрямку вулиці Старокостянтинівська

48.297695969,

25.961748506

50 км/год
Старожучківський Шлях у напрямку вулиці Білоруська

48.298074436,

25.961180291

50 км/год
вул. Винниченка, 116  у напрямку вулиці Степова

48.277060523,

25.964965285

50 км/год
вул. Винниченка, 97 у напрямку вулиці Жасмінна

48.27733895,

25.965140904

50 км/год

 

 

Інші заходи щодо фіксації швидкісного режиму

Крім цього, патрульна поліція і надалі буде використовувати лазерні вимірювачі швидкості TruCAM, а також «фантомні камери», які дозволяють вимірювати швидкість руху зустрічного автотранспорту.