Відкриті дані

Відповідно до статті 10-1 Закону України "Про доступ до публічної інформації" публічна інформація у формі відкритих даних – це публічна інформація у форматі, що дозволяє її автоматизоване оброблення електронними засобами, вільний та безоплатний доступ до неї, а також її подальше використання.

Публічна інформація у формі відкритих даних є дозволеною для її подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту, публічну інформацію у формі відкритих даних з обов’язковим посиланням на джерело отримання такої інформації.

Перелік наборів даних, що підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних визначається постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 № 835.

Зазначеною постановою визначено 15 наборів даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних для всіх розпорядників інформації, з яких до компетенції Національної поліції України належать 10 наборів даних, які затверджені наказом Національної поліції України від 09 серпня 2019 року № 805 «Про затвердження Переліку наборів даних, що оприлюднюються у формі відкритих даних, розпорядником яких є Національна поліція України».

 

Наказ Національної поліції України "Про затвердження Переліку наборів даних, що підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних, розпорядником яких є Національна поліція України"

 

Набор даних «Адміністративні дані в значенні Закону України «Про державну статистику», що збираються (обробляються) та підлягають оприлюдненню відповідно до вимог закону розпорядником...

Набір даних «Довідник підприємств, установ, організацій та територіальних органів розпорядника інформації та організацій, що належать до сфери його управління, у тому числі їх ідентифікаційних кодів...