вул. Академіка Богомольця, 10, м. Київ, 01601, Україна
тел.: +380 44 254 93 33, факс: +380 44 253 64 04
e-mail:
[email protected]

для запитів ЗМІ: [email protected]
запити на отримання публічної інформації: [email protected]
для електронних звернень громадян: [email protected]
1
2
26.05.2017
Травень   2017
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425
26
2728
293031
дата з:
по:


Головна » Новини » Найголовніше

Сергій Лекарь: "Від матеріально-технічного забезпечення залежить здатність правоохоронців виконувати свої функції і завдання" (ФОТО)
14.11.2013 | 16:30

У МВС керівники обласних підрозділів забезпечення діяльності органів внутрішніх справ підбили підсумки роботи за цей рік, детально обговорили важливі питання своєї діяльності та визначилися з пріоритетними напрямками роботи у майбутньому. Головуючим на семінарі був заступник Міністра внутрішніх справ України Сергій Лекарь.

У цьому році було здійснено заходи з оптимізації витрат, переоснащення ОВС сучасними видами озброєння, техніки, спецзасобів та автотранспорту. Зокрема, відомством продовжується послідовна реалізація проекту за схемою так званих «зелених інвестицій». Ця програма передбачає передачу МВС України автомобілів з гібридними силовими установками.

У числі пріоритетів, за словами заступника Міністра, залишається робота з технічного переоснащення органів та підрозділів МВС, що пов’язана з уведенням у дію Кримінального процесуального кодексу України.

– Як в якості прикладу приведу впровадження системи електронного контролю за підконтрольними особами та системи відеоконференцзв’язку для проведення дистанційного провадження досудового розслідування, – зазначив Сергій Лекарь.

Окрім цього учасники семінару детально зупинилися на питанні забезпечення особового складу житлом, яке на сьогоднішній день залишається доволі складним.

За словами заступника Міністра, необхідно підсилити взаємодію з органами місцевої влади та місцевого самоврядування з питань виділення житла працівникам міліції та залучення коштів на будівництво службових приміщень об’єктів системи МВС. У цьому контексті слід запозичити і впроваджувати досвід керівництва Львівського міського управління ГУМВС України у Львівській області.

– Саме від матеріально-технічного забезпечення прямо залежить здатність правоохоронців виконувати покладені на них функції і завдання, – наголосив Сергій Лекарь.

Наразі у відомстві приділяється значна увага поліпшенню обслуговування населення. У зв’язку з цим у регіонах України планується побудувати сучасні будівлі з відповідною інфраструктурою, що дасть можливість надавати громадянам широкий комплекс адміністративних послуг, у тому числі – і міжрайонними реєстраційно-екзаменаційними відділами ДАІ.

Учасники наради розглянули питання дотримання дисципліни та законності особовим складом органів внутрішніх справ. Акцент було зроблено на посиленні роботи підрозділів за напрямком кадрового забезпечення.

Заступник Міністра нагадав присутнім про необхідність налагодження співпраці з населенням, громадськими організаціями, органами прокуратури та судами.

– Лише з допомогою громадян міліція зможе максимально ефективно виконувати покладені на неї завдання, – підкреслив заступник Міністра внутрішніх справ.

УЗГ МВС України

 

При використанні матеріалу гіперпосилання на npu.gov.ua обов`язкове
версія для друку
09.05.2017 | 11:55 До уваги ЗМІ!