вул. Академіка Богомольця, 10, м. Київ, 01601, Україна
тел.: +380 44 254 93 33, факс: +380 44 253 64 04
e-mail:
[email protected]

для запитів ЗМІ: [email protected]
запити на отримання публічної інформації: [email protected]
для електронних звернень громадян: [email protected]
1
2
30.05.2017


Головна » COPIED PUBLICATIONS UA

На Харківщині проводиться перевірка за фактом масового отруєння дітей
29.04.2017 | 10:30

5 вихованців одного з міських дошкільних навчально-виховальних комплексів з попереднім діагнозом гострий гастроенетероколіт потрапили до інфекційного відділення Ізюмської міської лікарні 26 квітня. Три 4-річні дівчинки, один 4-річний хлопчик та дівчинка трьох років учора вже були виписані із медичного закладу у задовільному стані.

Інформація про вказану подію надійшла до чергової частини обласного управління поліції 28 квітня від Головного управління держпродспоживслужби у Харківській області. Даний факт був зареєстрований в журналі єдиного обліку заяв і повідомлень про кримінальні правопорушення Ізюмського відділу поліції. Відповідно до листа ГУ держпродспоживслужби, у діяльності дошкільного навчального закладу проведеною перевіркою виявлені порушення гігієнічних вимог законодавства України щодо поводження із продуктами харчування.

Також встановлено, що 25 квітня після хвороби до садочку повернулася одна з маленьких вихованок, у якої були виявлені симптоми кишкового розладу. У другій половині дня дівчинку було передано батькам. Наступного дня аналогічні симптоми проявилися у п’ятьох дітей, які були госпіталізовані до лікарні. Ще чотирьом вихованцям батьки надавали медичну допомогу самостійно.

Усі діти вихованці однієї групи, в інших групах хворих малюків не виявлено.

На даний час перевірка триває, встановлюються усі обставини події. Після отримання висновків спеціалістів санітарно-епідеміологічної служби за результатами дослідження відібраних зразків поліцією буде прийнято рішення згідно з Кримінально-процесуальним кодексом України.

Відділ комунікації поліції Харківської області

 

При використанні матеріалу гіперпосилання на npu.gov.ua обов`язкове
версія для друку
09.05.2017 | 11:55 До уваги ЗМІ!