вул. Академіка Богомольця, 10, м. Київ, 01601, Україна
тел.: +380 44 254 93 33, факс: +380 44 253 64 04
e-mail:
[email protected]

для запитів ЗМІ: [email protected]
запити на отримання публічної інформації: [email protected]
для електронних звернень громадян: [email protected]
1
2
30.05.2017


Головна » COPIED PUBLICATIONS UA

Пошуки неповнолітнього жителя Одеської області увінчалися успіхом
25.04.2017 | 15:23

Про зникнення неповнолітнього вихованця до Ананьївського відділення поліції повідомила 46-річна мешканка села Коханівка. Як виявилося, хлопець знаходився у власних батьків.

Встановлено, що багатодітна родина, в якій виховувався юнак, нещодавно вирішила змінити місце мешкання та переїхати до іншого села. Шістнадцятирічний син подружжя, щоб не змінювати місце навчання, з дозволу батьків залишився жити в родині сусідів, з якими ладив краще, ніж з рідними. Проживаючи півроку у новій родині, хлопець не завдавав клопоту названим родичам: відвідував школу, допомагав по господарству, а, затримуючись у друзів, завжди повідомляв їх про це.

Однак одного вечора юнак пішов з дому, вимкнувши телефон. Названа родичка зверталася до всіх друзів хлопця, однак місце його перебування встановити так і не змогла. З батьками хлопця зв’язку також не було, тож жінка звернулася до поліції.

Правоохоронці відразу ж відреагували на повідомлення жінки, опитали знайомих та попрямували до батьків розшукуваного, де й виявили юнака.

«Хлопець пояснив, що засумував за батьками та вирішив навідатись у гості, а попередити заявницю забув, - зазначив заступник начальника Ананьївського відділення поліції Юрій Тищенко. - На теперішній час батьки визначаються щодо подальшого місця мешкання їхнього сина».

Ананьївське ВП Подільського ВП ГУНП в Одеській області

 

При використанні матеріалу гіперпосилання на npu.gov.ua обов`язкове
версія для друку
09.05.2017 | 11:55 До уваги ЗМІ!